Môžu tabletky zväčšiť prsia?

samko r.

Janka, ty tomu veríš, ak si taká bohatá, pošlem ti na zväčšenie pŕs hocijaké "zázračné" tabletky a napríklad to bude len obyčajný B-komplex zbavený obalu nasypaný v nejakom kelímku a zaplatíš mi zaň nie 28 korún, ale 1448 korún. To je asi tak celá obchodná politika týchto výrobkov - "zázračných" piluliek.

asti

no ja beriem HAK a prsia sa mi trooosku zvacsili..ci skor spevneli a vyzeraju plnsie...zazraky to nie su ale je to fajn.aj tak mam male prsia :o)

ariela

Lilik tak tomu by som neverila. Ziadne tabletky ti prsia nezvacsia, je to len na oblbnutie zakaznika a vytiahnutie od neho kopu penazi.

katka3110

Ahoj, tabletky na zväčšenie pŕs je len reklama na to, ako vytiahnuť peniaze z vreciek dôverčivých a naivných žien. Keby také tabletky existovali, žiadna žena by si neľahla pod skalpel plastického chirurga, aby absolvovala taký drastický zákrok, akým je zväčšenie poprsia pomocou silikónových implantátov. Prsia sa žene niekedy relatívne zväčšia - to majú na svedomí hormonálne zmeny v organizme. Takže neodporúčam investovať do tabletiek - iba ak by si nevedela čo s peniazmi.