Môžu tabletky zväčšiť prsia?

MIA78

ved erika je cela porobena
jej najlepsia kamaratka je predsa plasticka chirurgicka z novamedu ci ako sa ta klinika vola
ved predsa by ju tolko neprezentovala v smotanke urcite ona ju prezentuje robi jej reklamu aby mala lacnejsie plastiky a tym nechcem vyzerat zavistlivo, pretoze mne sa paci erika sama by som mala rada take prsia

no-

mozu-ked si ich nacpes do podprsenky :))))
nie vazne-ja tomu osobne neverim-potom by nebolo tolko zien co si davaju silikony-keby take tabletky existovali-ved by ich to vyslo podstatne lacnejsie-ako operacia...

Ewka12

tabletky su blbosti,ci na prsia alebo chudnutie,antikoncepcia ich moze trochu zvacsit,ale na kazdu zenu funguju ine,ale veri mi ze ked HAK prestanes brat,prsia sa hned aj vyfuknu:(jedine co ti zvacsi prsia je ked priberies,alebo otehotnies,ja som vo 4mes.a uz mi narasti o cislo urcite.nemozem ani spat na bruchu,normalne mi zavadzaju

jankaaaaaaaaa

jasne, kolko penazi dosnatnes zato ze si sem napisala taku debilinu?? ziadne taketo tabletky prsia nezvacsia a uz vobec neodstrania menstruacne bolesti

Sisila

Mne pomohli! Nemala som ani menstruacne bolesti lepsiu mentruaciu, pevnejsie a hlavne väčšie prsia! Ked som ,,hormony,, prestala brať mam priserne menstruacne bolesti, ciže si ich musim o5 kupiť (super prsia + stihla linia)