Môžu tabletky zväčšiť prsia?

llek

Ziadne zazracne tabletky na to aby boli prsia vacsie nie su. Vsetko je to len biznis a sugescia. jednine, co moze ovplyvnit velkost prs su hormonalne tabletky a ked dotycna priberie na hmotnosti. Ked hormony vysadi a schudne, je po zazraku. Donekonecna sa tu opakuju tieto temy a stale niekto naivne veri, ze sa stane zazrak. Nestane a ak ano, tak len na ukor niecoho ineho, hlavne zdravia. Zenam a dievcatam udreli prsia do hlavy a stale to riesia, ako keby sa svet tocil len okolo zenskych hrudi. Doteraz to bolo len v casopisoch a na forach, teraz nas oblbuju uz aj bilboardy pri cestach -Krasne prsia. Des, kam to vsetko smeruje.

HeniQaa

Prosím vás kto by mal na predaj tie tabletky prsia extra plus..? a za akú cenu... vopred Ďakujem.. ;) Pekní dnííík... =)

Vierka03

MAm dve balenia tabletiek prsia extra plus na predaj.Ak by mal niekto zaujem ozvite sa na mail vierka0103@centrum.sk

ververka

po tabletkach sa nepribera, tabletky len zvysuju chut k jedlu - na margo tvojich 10kg :)
prsia po tabletkach nenarastu - naleju sa vodou, pripadne ten tuk co si pribrala tam este zauraduje.

810mata

Ahojte! Ja som mala antikoncepciu Lindinette 20, ktorá vraj pomáha prsiam rásť. Teraz to bude už 5.rok čo ju užívam, preto rozmýšľam nad zmenou.. Áno pomohla mi, prsia mi narástli až o 1 číslo, ale taktiež som pribrala 10 kg. Takže radšej by som mala postavu ako pred tym. Tiež som skúšala Decolem, no nepomohlo ani to.

evik1

upínať sa na tabletky kvôli poprsiu je úbohé,ALE ,ak zo zdravot.dôvodov lekár naordinuje HAK,a vedľajší efekt bude zväčšenie poprsia,vtedy je to (verte aj pre mňa by boll) veľmi príjemný vedľajší efekt!!!O i: lekár ma uistil,že tie doplnky na zväčšenie...je smiešne si myslieť,že z toho narastú.prsia sú tukové tkanivo a tak ak žena priberie,potom aj na prsiach a naopak.neznášam tie obdarené-šťastné,ktoré majú hore hojno a dolu ho...,ja to mám naopak.ACH!

martinaPP

ano mate pravdu.. myslim, ze vsetky dobre vieme, ze to skodi cpat do tela hormony. lenze priznajme si, ktora je spokojna s velkostou prs, ich tvarom, pevnostou atd? a to je len jedna cast tela. nehovoriac o inych. kazda chce byt krasna a kazda bezohladu na vek sa chce pacit.. ak chcu, nech tie tabletky vyskusaju ,mozno naozaj zaberaju. len nemusia zaberat na vsetky. to je tak..