Co mi pomohlo v akne... alebo ako sa zbavit akne

Príspevok v téme: Co mi pomohlo v akne... alebo ako sa zbavit akne
julinka.sun

Dobry den prajem vsetkym, ktori mate problem s akne chcela by som Vas povzbudit v boji a zaroven sem hodit zopar rad, ktore mne pomohli :)
V prvom rade,viem ze je to tolkokrat omielane,ale musite verit,ze si tvaricku vyliecite :) potom ide vsetko lahsie,lebo ked ste optimisti,ulohy zvladate lahsie..
Mne sa osvedcilo zopar veci.. tak napr.:
- praktizujem urinoterapiu, pre nezainteresovanych - liecba vlastnym močom, len mi tu prosim nepiste ziadne fuuj,lebo na toto nedam dopustit. Skuste urinoterapiu, velmi si pomozete (kazdym dnom pozorujem zmeny k lepsiemu)- pupaciky sa vysusia a chrasticky postupne odpadnu,je to ovela rychlejsie ako ked si tvar umyvate nejakou kozmetikou z drogerie abo tak.
- potom som asi na mesiac nejedla ziadne syry - to mi pomohlo tiez :)
- dalej som zacala papat orechy, ktore obsahuju vitamin D a E ktore su dolezite pre liecbu koze :)
- VELMI ale naozaj velmi dolezite je tvar si NECHYTAT,lebo to si len roznesiete a to vlastne robite len sami proti sebe a vsetko liecenie sa predlzi..
ak si neviete pomoct odnaucit sa chytat si tvar,tak si ju natrite nejakym kremom,alebo na miesta si nalepte leukoplast
- dalej pijem zihlavovy caj - precistuje krv
- niekedy,ked nemam moznost si tvar umyt močom,tak pouzivam kozmetiku La roche posay,je velmi kvalitna,ale draha, no co uz
- ked vam uz poostavali fliaciky,tak na tie si nanesiem tenku vrstvicku Calciovej masti a na noc si to tak necham, flaky vam postupne vyblednu.
Tvar mam asi o 90 % cistejsiu,vdaka tomu co som Vam napisala. Ale tych zvysnych 10 %,no neviem, uvazujem nad mikrodermabraziou.. ale bojim sa, ze to budu len zbytocne vyhodene peniaze. Vy, ktori ste to uz absolvovali, mohli by ste sem prosim napisat, ako ste s tym spokojni? dakujem :) btw. mam 16 rokov a akne asi 3 roky, no vsetko sa da prekonat,len treba chciet :)
ak mate otazky,sem s nimi
cmuk. pa :))

Milades

prosím vás pomožté mí mam 13 rokov a neviem ako sa zbavit akné. proim napiste mi na pokeci frajerka289 dakujem

hammel

Nehľadajte problém na tvári. To že máte na tvári akné neznamená že problém je v pleti ale to je len kanál lebo telo nestíha vylučovať toxíny a tak sa vám urobia akné. Prv si prečistite črevá nebojte nieje to vôbec strašné a robí sa to v domácich podmienkach. Ja sám som to odskúšal lebo to z čriev vyplaví toxiny a črevá už nemáte plné nánosov. Takže prv si urobte očistu čriev teda Sankhapraksalanu a popri nej si tvár natierajte močom. Moč vám pleť vysuší ale ak nevyčistíte črevá čo oni sú ten problém tak akné sa nezbavíte ale potlačíte len príznaky. Podrobnú očistu čriev nájdete na tejto stránke: www.zdravi-az.cz

Ak vám niečo nieje jasné kontaktujte ma na maili hammel@post.sk a veľmi rád vám poradím

216

MicroSilver-antibakteriálna kocka(má tvar ako mydlo) a špeciálny ošetrujúci krém od LR. Viac ti info ti môžem dať do e-mailu, aby som tu nerobil reklamu.

lienockaL

ahoj sisa, nic sa neboj. isto je to koloidne striebro. ciastocky striebra nie je vidiet lebo su velmi malicke. aj moje vyzera ako cista voda...ani vonu to nema nejaku vyraznu...jedine ked si tym vyplachujem usta alebo to pijem tak citim jemnu ako keby kovovu chut.to je vsetko.

siisa 25

ahoj lienockaL,to som ja siisa,prosim Ta dnes mi prislo to koloidne striebro a vypada to ako cista voda,bez vone,nic tam neplava,je to vobec take,lebo nejak sa mi to nezda,ako to vlastne vypada to co mas ty