Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Co mi pomohlo v akne... alebo ako sa zbavit akne

Príspevok v téme: Co mi pomohlo v akne... alebo ako sa zbavit akne
julinka.sun

Dobry den prajem vsetkym, ktori mate problem s akne chcela by som Vas povzbudit v boji a zaroven sem hodit zopar rad, ktore mne pomohli :)
V prvom rade,viem ze je to tolkokrat omielane,ale musite verit,ze si tvaricku vyliecite :) potom ide vsetko lahsie,lebo ked ste optimisti,ulohy zvladate lahsie..
Mne sa osvedcilo zopar veci.. tak napr.:
- praktizujem urinoterapiu, pre nezainteresovanych - liecba vlastnym močom, len mi tu prosim nepiste ziadne fuuj,lebo na toto nedam dopustit. Skuste urinoterapiu, velmi si pomozete (kazdym dnom pozorujem zmeny k lepsiemu)- pupaciky sa vysusia a chrasticky postupne odpadnu,je to ovela rychlejsie ako ked si tvar umyvate nejakou kozmetikou z drogerie abo tak.
- potom som asi na mesiac nejedla ziadne syry - to mi pomohlo tiez :)
- dalej som zacala papat orechy, ktore obsahuju vitamin D a E ktore su dolezite pre liecbu koze :)
- VELMI ale naozaj velmi dolezite je tvar si NECHYTAT,lebo to si len roznesiete a to vlastne robite len sami proti sebe a vsetko liecenie sa predlzi..
ak si neviete pomoct odnaucit sa chytat si tvar,tak si ju natrite nejakym kremom,alebo na miesta si nalepte leukoplast
- dalej pijem zihlavovy caj - precistuje krv
- niekedy,ked nemam moznost si tvar umyt močom,tak pouzivam kozmetiku La roche posay,je velmi kvalitna,ale draha, no co uz
- ked vam uz poostavali fliaciky,tak na tie si nanesiem tenku vrstvicku Calciovej masti a na noc si to tak necham, flaky vam postupne vyblednu.
Tvar mam asi o 90 % cistejsiu,vdaka tomu co som Vam napisala. Ale tych zvysnych 10 %,no neviem, uvazujem nad mikrodermabraziou.. ale bojim sa, ze to budu len zbytocne vyhodene peniaze. Vy, ktori ste to uz absolvovali, mohli by ste sem prosim napisat, ako ste s tym spokojni? dakujem :) btw. mam 16 rokov a akne asi 3 roky, no vsetko sa da prekonat,len treba chciet :)
ak mate otazky,sem s nimi
cmuk. pa :))

lienockaL

sisa este nieco
akne je velmi uzko spojene s crevami a parazitmi v crevach. Okrem nanasania mocu na tvar (co ma akne pomoct) je potrebne ho uzivat aj vnutorne na vycistenie traviaceho traktu, alebo aspon nejako inak ak nie mocom ho vycistit.

lienockaL

inac len tak pre zaujimavost:
Možno si ani neuvedomujete, ale každé ráno zo seba vydávate v podobe prvej rannej moči: kyselinu močovú, základné látky purínov, deriváty guanínu, histidin, kyselinu hippurovú, dvojité glukorónové a sírové kyseliny, stopy po bielkovinách a nenasýtených mastných kyselinách, vitamíny, hormóny, minerálne látky, kyselinu šťavelovú, jantárovú a iné. Moč je najsilnejšie prírodné rozpúšťadlo. Obsahuje organickú močovinu, ktorá ako aktívne osmotické diuretikum s pomocou elektrolytov v urine obsiahnutých rozpúšta oxaláty a iné kamene, napríklad, ľadvinové, či žlčníkové. Nachádza sa tu významná látka- kortizon, ktorý má vysoké antitoxické vlastnosti. Ďalej ferment urokinázy, rozpúšta tromby- t.j. krvné zraženiny, ktoré v mnohých prípadoch tvoria základy kameňov.

lienockaL

sisa,
tak nemusi byt len ranny moc, ale ranny je najucinejsi. este k tomu mocu: najlepsie je ak sa pouziva STREDNY prud prveho ranneho mocu.tato ranna urina totiz obsahuje najviac latok, ktore organizmus spracoval pocas spanku a ma najlepsi vplyv na nase zdravie. a nezabudni ten moc pouzivat 2-3, mozno aj 4 dni. ma byt v otvorenej nadobe a odstaty, vtedy je viac koncentrovany a omnoho hlbsie sa vstrebava do koze.
aby sa ti vycistila tvar sa musis aj zdravsie stravovat a vycistit aj vnutro.
este ti odporucam zohnat si aj kokosovy olej a natierat si tym tvar. ja ho pouzivam namiesto kremu.
ja som asi od 16 mala hrozne akne, velmi mastnu plet, hlavne celo a nos...bolo to hrozne, vkuse som sa musela pudrovat aby som sa neleskla, a aj tak ten puder pomohol len na par min. a bez make-upu som ani nevysla von. teraz uz maku up skoro vobec nepouzivam.

siisa 25

lienocka,bola som na pokeci,ale uz niesom,hadali sme sa s chalanom kvoli tomu,ale rada by som popisala s tebou,dakujem za to cislo asi tam tiez zavolam niekedy,teraz cakam na to co som objednala,keby to tak pomohlo,lebo niekedy som z tej mojej tvare uz vazne zufala,a treba na tu urinoterapiu iba ranny moc,poobede nemoze byt,lebo raz som to skusala,ale dala som poobedny moc,tak neviem ci som aj zle neurobila

lienockaL

ahoj siisa,
tak kvalita toho striebra sa meria podla castic striebra, cim su mensie castice, tak tym je to kvalitnejsie. to com mam z ameriky je velmi dobre. no hladala som aj na nete kde sa da zohnat na slovensku a nasla som ze kvalitne a asi najlacnejsie ake sa da zohnat sa robi v lucenci, nasla som aj tel. c. na ktorom sa sa objenat. cena za pol litra je 4 eura/ to je super cena, to com som obj. ja z usa ma vyslo 110 ml za 10 eur/. tak to tel. c. do lucenca je 0902 514 721, ja som tam este nevolala ale chystam sa...
podla mna by si mohla skusit aj ten moc.
skoda ze nemas ten mail...nie si aspon na pokeci, skype....mohli by sme popisat viac

siisa 25

ahoj lienockaL,ja som si objednala to striebro uz na Slovensku v jednej Kosickej firme,stoji 20 ml 11 eur a postovne k tomu,teba to ako vychadza cenovo a myslis ze je to jedno odkial mas to striebro,myslim ci nebude kvalitou horsie ako to z tej Ameriky a tak,a ozaj tak dobre pomaha?ci lepsie pomaha v kombinacii s tym rannym mocom,napis mi dakujem

siisa 25

lienocka ako si to mam objednat z tej Ameriky napis mi to prosim Ta,mne sa to akne zasa hnusne zhorsilo uz sa hanbit chodit cez den von

lienockaL

siisa 25,
tak ja som si koloidnu striebornu vodu objednala z ameriky z jedneho e-shopu s prirodnymi doplnkami. ale da sa to zohnat aj na slovensku. vyrabaju ju aj v lucenci. aj na tomto fore sa o nej dost popisalo...daj si to vyhladat. je fakt skvela. ma silny antibakter. ucinok, silnejsi ako vacsina antibiotik. napr. v skumavke za 6 min. znici vsetky choroboplodne mikroorganizmy.

betka 6,
tak moc som si zacala davat na tvar, potom ako som sa zacala zdravsie stravovat, hlavne treba pit vela cistej vody /2,5 l denne pijem/, potom ten moc skoro vobec nezapacha a aj jeho sfarbenie je ine. tak najlepsie je ak sa pouzije prvy ranny moc /lebo v prvom sa nechadza najviac zivin/, odober si ho do sklicka a mozes ho pouzivat aj viac dni.ja pouzivam tak 2-3 dni a potom opat naberiem novy. rano si umyjem tvar vlaznou vodou, vysusim, potom na vatovy tampon nanesiem moc na tvar a necham to vyschnut...tak to robim aj vecer pred spanim.