Myslite že nie som tehotná?

Príspevok v téme: Myslite že nie som tehotná?
jully

Brý deň.S priateľom mávame niekedy pohlavný styk taký,že zo začiatku je vo mne bez ochrany ale potom po chvíle si dá vždy kondóm.Ibaže menzes mi mešká už týždeň a stále nič.Robila som si test dnes ráno a vyšiel negatívny...a doteraz som mala cyklus celkom pravidelný,meškal najviac 2-3 dni,nikdy nie viac.Môže sa stať že mi zrazu začne vynechávať?Alebo stres?Aj keď som sa veľmi nestresovala,iba v norme.O tri dni si spravím ďaľší ale som taká vystresovaná stále...ďakujem za odpoveď.

Nikki1111

No tak sú prípady keď sa dievča narodí už bez blanky alebo v detstve sa jej roztrhla alebo keď robíš nejaký šport (napr. plávanie)..horšie však bdue ak bdueš naozaj tehotná ale to je podľa mňa veľmi malá šanca sprav si ten test zajtra nemusíš čakať tri dni ak ti dva rozdielne tehotenské testy výjdu negatívne tak tehotná podľa mňa nebudeš...

datelinka

jully, si v strese, máš možno prechladnuté močové cesty, namýšľaš si tehotenstké príznaky - psychika je mocná, toto všetko môže viesť k meškaniu menštruácie.
samozrejme však, vždy je možnosť otehotnenia, nebudem písať detaily, aby som v tebe nevyvolala ešte väčšie pochybnosti.
čo je však najdôležitejšie - myslím si, že by si ešte vôbec nemala mať pohlavný styk (a už vôbec nie nechránený, alebo coitus interruptus, čo je vlastne takmer to isté). je veľa iných spôsobov, ako si prejaviť lásku, túžbu.

jully

datelinka - no tak to už bude väčší prúser... a keď tak tak ty si myslíš o tom čo?

denz - nemám?a koľko podľa teba mám?:)

jully

datelinka - no tak to už bude väčší prúser... a keď tak tak ty si myslíš o tom čo?

denz - nemám?a koľko podľa teba mám?:)

jully

No mám 16 rokov...ja viem,je to málo a mám byť zodpovedná...no a tá gynekologička je vlastne aj mojej mamy gynekologička tak sa budem modliť...prinajhoršom mi praskla blanka len tak :-D

Nikki1111

no tak to závisí od toho aký ochotný bude ten gynekológ alebo gynekologička..takže tak..no ale všetko sa dá...tak teraz sa len modliť a hlavne sa nestresovať aby si tie krámy dostala :)...a koľko máš rokov inak ak sa môžem opýtať?

jully

ach...potom dám vedieť.Akurát mi moom oznámila že ak do štvrtku nedostanem tak pôjdeme na gyndu.Tam som ešte nebola,ale moom ako ju poznám bude určite zisťovať moju poctivosť...môžem poprosiť doktorku nech jej povie že nie?či?

Nikki1111

hlavne si to všetko nevsugeruj lebo za chvíľu budeš mať úplne všetky tehotenské príznaky a zblázniš sa z toho...aj m§a z ničoho nič zrazu boleli prsia, bolo mi treba cikať, mala som kŕče, bývavalo mi zle a hneď ako všetci do mňa začali "hustiť" že tehotná naozaj ale naozaj niesom nakoľko som mala aj menzes a aj test vyšiel negatívny tak zrazu všetky príznaky zmizli akoby šibnutím čarovného prútika...