Myslite že nie som tehotná?

Príspevok v téme: Myslite že nie som tehotná?
jully

Brý deň.S priateľom mávame niekedy pohlavný styk taký,že zo začiatku je vo mne bez ochrany ale potom po chvíle si dá vždy kondóm.Ibaže menzes mi mešká už týždeň a stále nič.Robila som si test dnes ráno a vyšiel negatívny...a doteraz som mala cyklus celkom pravidelný,meškal najviac 2-3 dni,nikdy nie viac.Môže sa stať že mi zrazu začne vynechávať?Alebo stres?Aj keď som sa veľmi nestresovala,iba v norme.O tri dni si spravím ďaľší ale som taká vystresovaná stále...ďakujem za odpoveď.

mrkvicka12

jully
ved ale ak sa do teba nespravil a nesexovali ste potom ako sa uz raz urobil tak nemas z coho otehotniet lebo kvapock yulasky obsahuju spermie len ak sa uz predtym urobil a nebol medzi tym na zachode napriklad pretoze moc zabija spermie

mrkvicka12

jully
ved ale ak sa do teba nespravil a nesexovali ste potom ako sa uz raz urobil tak nemas z coho otehotniet lebo kvapock yulasky obsahuju spermie len ak sa uz predtym urobil a nebol medzi tym na zachode napriklad pretoze moc zabija spermie

jully

ja viem,ale keď mne nikdy nemešká :( a styk bol bez ochrany chvíľu,ale potom si dal kondóm...tak sme to robievali často :(

jully

ja viem,ale keď mne nikdy nemešká :( a styk bol bez ochrany chvíľu,ale potom si dal kondóm...tak sme to robievali často :(

hm?

necitala som si celu diskusiu len posledny prispevok

a preco tak stresujes??

ved sa uvolni ked bol styk s ochranou coho sa bojis??

nemylsi si ze ak si das horiuci kupel a vydes zvane a stresy stal mas ze menzes pride..

jully

No a napadlo ma že napíšem všetko pekne od začiatku.28.12. posledný pohlavný styk,menzes som mala dostať v deň 29.12 pokiaľ rátam 28 dňový cyklus.Maximálne mi meškala na 32 deň,a keďže som sa na nový rok 1.1. začala stresovať...potom som nachádzala všetky možné príznaky tehotenstva na sebe.Stres,stres,stres...pila som červené víno,mala horúci kúpeľ,tento pondelok,to jest 4.1. som si spravila test ktorý bol negatívny,a túto stredu,6.1. som si robila ďaľší test-opäť negatívny.Včera,7.1. injekcia na vyvolanie menzesu a opätovný stres a ťažkosti s ním spojené (dúfam že to ma na svedomí iba ten stres.

čo si o tom myslíte?

jully

No takže...včera som bola u gynekologičky.Prvý raz.Nič hrozné.Preštetrila ma a povedala som jej že mi mešká menzes,dala mi tú injekciu na vyvolanie,má zabrať do asi 10 dní.Teraz som zase v strese :( Zase mi je zle zo stresu a všetko ma bolí.Bojím sa že ju nedostanem .A bojím sa že možno ak si na ďaľší týždeň urobím tretí test tak už víjde pozitívny :( veeeeľmi sa bojím.Prosím,čo si o tom myslíte?Aj horúci kúpeľ som si robila,ale na ďaľšie ráno som sa zase stresovala z tej návštevy u gynekologičky.Noo fakt mi je zle...:(

mrkvicka12

to nic....ale ked sa tolko stresujes tak ho vazne nedostanes....musis si povedat ze niesi nemas z coho a keby aj tak co z toho nezomries vsetko sa da riesit naozaj musis sa uvlonit zabudnut nato neznervoznovat sa