Myslite že nie som tehotná?

Príspevok v téme: Myslite že nie som tehotná?
jully

Brý deň.S priateľom mávame niekedy pohlavný styk taký,že zo začiatku je vo mne bez ochrany ale potom po chvíle si dá vždy kondóm.Ibaže menzes mi mešká už týždeň a stále nič.Robila som si test dnes ráno a vyšiel negatívny...a doteraz som mala cyklus celkom pravidelný,meškal najviac 2-3 dni,nikdy nie viac.Môže sa stať že mi zrazu začne vynechávať?Alebo stres?Aj keď som sa veľmi nestresovala,iba v norme.O tri dni si spravím ďaľší ale som taká vystresovaná stále...ďakujem za odpoveď.

jully

mrkvicka- čo si myslela tou poslednou vetou?

A inak,dnes som si robila druhý test a negatívny samozrejme...ibaže menštruácia stále nič...

mrkvicka12

jully ano uvolnuje svalstvo a ja vzdy aj ked mam menstruaciu a idem do vane zacnem silnejsie krvacat...a hormonalnu antikoncepsiu by som ti neodporucala kedze mas len 16 tvoj etelo je vo vyvine....a verim ze to nebudes robit lebo ten strach ze co ak je velmi no odstrasujuci :D a viem z eked si zodpovedna tak uplne si oddychnes az po 9 mesiacoch.....

jully

vydrží.Kedysi dávno,keď sme boli ešte na začiatku vzťahu... on o tom básnil,že nech sa nehnevám ale že až po mojej osemnástke,pretože sa všeličo môže stať,a ja že ok,pohodka,mne to len vyhovuje,ale akosi sme to obaja nevydržali a po roku sme to robili prvý krát.Nebude mi to chýbať a jemu tiež nie.Keď raz nadobudnem pevnú vôľu tak ma naozaj nič nezastaví...a predsa mám život ešte pred sebou tak určite si ho nebudem kaziť.Ak tehotná nie som tak budem šťastná prešťastná,ale určite taký stres viac zažívať nechcem...

jully

Nie neprišiel,ale nedám si ju predpísať lebo do osemnástky mať pohlavný styk už nechcem,už som to sem písala.

zdenulka

a ked pojdes k tej gynekologicke tak si daj predpisat antikoncepciu hormonalnu je to lepsie...a istejsie a teraz este ti menzes neprisiel?

jully

noo ja nepokúšam osud a ochranu používame...len niekedy to je zo začiatku také...hm...nezodpovedne hlúpe že sa nedáme uniesť...

zdenulka

ze to je dost nezodpovedne od teba aj od neho..a neviem podla mna dost dlho ste pokusaLI osud a divim sa ze uz si skorej neotehotnela.nemusis prestat sexovat staci pouzivat ochranu..