Myslite že nie som tehotná?

Príspevok v téme: Myslite že nie som tehotná?
jully

Brý deň.S priateľom mávame niekedy pohlavný styk taký,že zo začiatku je vo mne bez ochrany ale potom po chvíle si dá vždy kondóm.Ibaže menzes mi mešká už týždeň a stále nič.Robila som si test dnes ráno a vyšiel negatívny...a doteraz som mala cyklus celkom pravidelný,meškal najviac 2-3 dni,nikdy nie viac.Môže sa stať že mi zrazu začne vynechávať?Alebo stres?Aj keď som sa veľmi nestresovala,iba v norme.O tri dni si spravím ďaľší ale som taká vystresovaná stále...ďakujem za odpoveď.

jully

mrkvicka

váážne?:( Ale aj tak sa bojím...ale bruttalne ma to bruško bolí...a príznaky nemám už žiadne chvalabohu...teda až na to pichanie brucha...ale to hádam z tej blížiacej sa menštruácie.Aj keď mňa nikdy nebolievalo,iba prvý deň keď som ju dostala...myslíš že to je tou injekciou?že ma tak bolí?a že príde?a myslíš že ak sa budem stresovať tak je možnosť že aj po injekcií nedorazí?A myslíš že sú aj iné možnosti?

mrkvicka12

jully
na znack enie ale na tom ako je citlivy na hcg ja ti rapiclear odporucam ten ej citlivy aj lahky, al eked ti uz 2 vysli negativne myslim, ze ho nepotrebujes menstruacia pride....ved doktorka vie ze si mala styk tak ze je aj moznost ze by si bola tehotna tak vies....a super ze jej to nepovedala ani ked sa pytala :))

jully

mrkvicka- no robila som si najprv nejaký beta quick či jaký a ešte pepino test...aaa ak nedostanem tak si kúpim nejaký porjádny v lekárni...myslíš že na značke záleží?

jully

mrkvicka- no robila som si najprv nejaký beta quick či jaký a ešte pepino test...aaa ak nedostanem tak si kúpim nejaký porjádny v lekárni...myslíš že na značke záleží?

jully

mrkvicka-u doktorky fain:) nič hrozné podľa mňa...a nie nepovedala to :D taká milá bola.Sme kecali :D A mamina najprv bola dnu ale potom išla von,a potom keď znova prišla tak vraví doktorke...nooo mešká jej menzes,ale pomer ešte určite nemala,v tom jej verím...hmm a gynekologička sa len zachichotala na mňa :D ach...

mrkvicka12

jully
vazne neboj a kedy si ho ides robit? aky si robis? a urcite injekci zaberie a bude vsetko v pohode len sa nestresuj nejako bolo nejako bude a aka je sanca ze si naozaj tehotna? 1:100000000000000000000000000000000? tak vazne neboj a zabudni na to :) a u doktorky ako? povedala to mamine? ci?

mrkvicka12

jully
viem pretoze kvapocky lasky je to len tekutina ineho pH (tym si niesom presne ista definiciou) ale sluzi aby nato aby sa dostal prec moc z rury a spemrie teda obsahuje len v tom pripade ak tam uz sperime predtym boli cize ak sa spravil anesiel na zachod

jully

mrkvicka-si si istá?Z kadiaľ to vieš?Ja som si myslela že kvapôčky lásky obsahujú spermie vtedy keď je chalan vzrušený.Hm a stále som v strese :( a včera ma celé poobedie strašne pichalo v podbrušku,presne ako pri menštruácii.A stále nič. :( Bojim bojim...

mrkvicka12

jully
ved ale ak sa do teba nespravil a nesexovali ste potom ako sa uz raz urobil tak nemas z coho otehotniet lebo kvapock yulasky obsahuju spermie len ak sa uz predtym urobil a nebol medzi tym na zachode napriklad pretoze moc zabija spermie