Myslite že nie som tehotná?

Príspevok v téme: Myslite že nie som tehotná?
jully

Brý deň.S priateľom mávame niekedy pohlavný styk taký,že zo začiatku je vo mne bez ochrany ale potom po chvíle si dá vždy kondóm.Ibaže menzes mi mešká už týždeň a stále nič.Robila som si test dnes ráno a vyšiel negatívny...a doteraz som mala cyklus celkom pravidelný,meškal najviac 2-3 dni,nikdy nie viac.Môže sa stať že mi zrazu začne vynechávať?Alebo stres?Aj keď som sa veľmi nestresovala,iba v norme.O tri dni si spravím ďaľší ale som taká vystresovaná stále...ďakujem za odpoveď.

zdenulka

ze uz by mohol mat rozum ale tak je na to moc mlady asi ...inak a mama vies ze uz s nim spavas? a kolko s nim chodis?

jully

mrkvicka12-no to máš pravdu,každou neistotou sa veľa priučím,väčšinou siahnem po knihe alebo tu na nete...no ja som si aj tak nie stále istá...mám kŕče v bruchu a menštruácia nič...:( asi si dám ten kúpeľ...to asi uvoľnuje svalstvo nie?

mrkvicka12

ano polroka som ju mala na presne 29.den cyklu vzdy a potom zrazu tyzden nic...a este k tomu je zima zle oblecenie hole krize to prechladnes teraz uz hned a zo vsetkeho aj ked len trochu ale aj to nieco robi...mne pomohla ta horuca vana ted aneviem ci to bolo nou alebo uzsom len proste dostala....ale tehotna niesi urcite :) ja som tiez bola natom takto po prvom sexe tiez osm potom lutovala a bala sa odbre ze nie rok ale aspon si vela veci uvedomis dostanes priucku no :D ale tehotna urcite nie si

mrkvicka12

jully nichoco sa neboj :) mne teraz tiez meskal menzes tyzden a potom prisiel...urcite si trochu nachladnuta skus horucu vanu a tie caje a hlavne sa musis prestat stresovat lebo ho fakt nedostanes...a ked uz mas 16 tak doktor to tvojej mamine povedat nemoze iba ak by si mi to dovolila, takze ak by si ho normalne poprosila aby jej o tom nehovoril tka si nemyslim ze by to vytaral teda ani by nemohol....

jully

datelinka :máš pravdu po tomto som sa určite poučila a ak by náhodou všetko dobre dopadlo tak do osemnastky určite neplanujem pohlavny styk a partner to úplne chape.radšej budem robiť niečo zaujímavejšie,predvčerom sme sa stavili že ak budem tehotná tak ho pomaľujem od hlavy až po päty temperkami a ak nebudem tak on mňa. :D

Nikki1111-ďakujem,ale tým testom sa nedá veriť som počula...a inak už som 3 hodiny nebola cikať :D rikórd