odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

xyxy

Alika, písal som, že máme korytnačku Rebeku, škrečka Netopiera.Presne ako ty hovoríš, prečo by malo byť všetko jednoduché...

xyxy

Alika, nie je mi umožnené doručiť ti mail, neviem na to príš. To je na porazenie, že to robí práve s človekom, s ktorým si rozumiem....

xyxy

Alika, teraz som ti písal a zas to nejde. Skúšal som aj inde, tam to ide.
Asi ti to robí, niektorý program, keď ho použiješ, potom asi treba reštart PC aj modemu.

xyxy

Luxina, mrzí ma , že ste sa odcudzili.
Ale asi to nebola pravá láska, keď 60 dní medzi vás postavilo prekážku.

luxina

ahoj alika viem co prave prezivas moj priatel ktoreho som milovala tiez odisiel do afriky na dva mesiace a to ti omzem povedat ze posla toho co mi vravel sa tam deju ozaj hrozy ..tam ozaj neziju ludia ale zvery. viem sice ze sa to neda porovnavat dva mesiace a rok to je rozdiel. ale urcite je to obrovska skuska ktora preveri vas vztah.ako aj ten nas. potom to aj tak dopadlo...dost nas to odcudzilo a pritom sme boli dovtedy spolu uz tri roky

nikuskaaaaaaaaaaaaaa

ahoj...mas presne problem ako ja....som od januara v singapure a idem sa uz zblaznit...laska je na svk a strasne mi chyba strasne moc urcite je to ten pravy byvali sme spolu dennodenne a teraz toto odlucenie