odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

alika

jojka, vyplac sa, slzy liecia, tie prve dni su otrasne, potom je to uz trochu lepsie, aj ked aj potom pridu tazke chvile, bude mat vela roboty s maturami, to ta zamestna a aspon to trocha rychlejsie prejde....drz sa

joja2

ahojte.. mne práve včera odišiel priatel na 3 možno 4 mesiace do Anglicka.. a ja potom pôjdem za ním, ale ešte musím zmaturovať a potom rýchlo budem utekať za ním.. je to hrozné.. stále sa mi chce plakať a už neviem čo mám robiť.. strašne mi chýba.. veľmi ťažko to zvládam..

zuzik

ahojky...pridam aj moje odlucenie :( ja som v Anglicku a moj priatel je na Cypre...hoci nie sme spolu tak dlho ako vase vztahy,ale aj tak sa lubime hoci je to tazke na dialku...no zapricinila som to ja,lebo som odisla prva zo svk...viem,ze hocico zle sa moze stat hocikde vo svete,ale afrika je zvlast nebezpecna tak Alika drzim palce aby ste to zvladli drz sa ...papa

alika

ahoj, tak to si mozu s tym mojim podat ruky, on tam sice isiel riadit jeden projekt, ale tiez chce pomimo chytat hmyz...sa mu tam nieco stalo?ze bol v takom blbom stave ? chytil nejaku chorobu? tam kde je ten moj prave vypukla cholera, on je nastastie zaockovany, no ale neskacem od stastia...

luxina

alika bol tam chztat motyle a chrobaky do svojej zbierky.tiey bolo velmi komplikovane pisat odtial a prave preto som sa n neho o to viac tesila a asi som si zidealiyovala nase prve stretnutie po tom co sa vratil. bol uplne psychicky a aj fyzicky v blbom stave a ako som uy pisala bzval dost podrazdeny a az potom sa zacali tie hadky.viem co prave prezivas e to hrozne a najhorsi je ten strach ktorz o neho mas

alika

no my sme nastastie zatial v pohode je tam 1 a pol mesiaca, ale tam, kde je teraz nieje net a on ma iba satelitny telefon, takze kontakt je mizerny, by sme sa nemohli hadat, ani keby sme chceli :-)) ale nastastie nechceme, a co tam on robil?

luxina

ahoj alika, v pohode nevadi mi rypat sa v tom uz som sa cez to dostala....rada by som ti povedala preco nam to stroskotalo ale ani sama neviem.zacali sme sa cim dalej tym viac hadat pretoze on bol nervozny z toho prechodu ja zase z neho a uz to islo dolu vodou