odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

alika

milena: a to ti vobec teda nevysvetlil preco? bol v USA vratil sa a rozchod? bez vysvetlenia? xyxy: uz opat doma, rano v robote, poobede opat, citala som mail :-))

milena

to allika:ja teraz nepotrebujem aby si ma vážil,ja chcem aby ma chcel,asi tak,preto by som išla aj po kolenách,chápeš?

milena

jasne že si to nezaslúži,lenže moje srdiečko to nechce pochopiť,no,mám ho rada až za hrob.Ja viem že to chce čas,ale dovtedy sa asi zblbnem,ved už teraz som o ničom,a to nie som už nijaká soplana.

alika

milena: vies, ze on by si ta potom vobec nevazil, keby si sa priplazila..aj tak by to nic nevyriesilo, ale chapem, ze je to velmi tazke..ja som sa tiez spamatavala dost dlho z rozchodu..ahoj xyxy :-)

xyxy

Milena, ja tochápem, ešte je tá rana čerstvá. Ja som raz dávnejšie bol nešťastne zamilovaný, držalo ma to 4 roky, potom som s tým skoncoval.
Ak ťa zradil, nezaslúži si aby si išla po kolenách, nie je jediný.

milena

to xyxy:dakujem ti,ale mne je stále nanič.By si neveril,ale keby sa mi ozval teraz,tak by som za ním išla tuším aj po kolenách,tak som sprostá.

xyxy

Pre Milenu: určite čas postupne zahojí Tvoje rany a stretneš muža, ktorý si bude Tvoju lásku viac vážiť.Niekedy to ale trvá dlho, musíš byť silná.