odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

alika

tak to ste boli spolu tak dlho ako my , my sme tiez 3 roky, zacali sme 4...preco vam to nevyslo? ci sa v tom redsej nechces rypat?

luxina

xyxy neda sa povedat ze to bola ta prekazka. ono to bolo asi nejaky podnet vdaka ktoremu nas vztah v dalsich mesiacoch upadala a upadal...ale v podstate je to teraz uz jedno tak neviem co riesim pre ALIKU : bol v Kamerune a ten tvo je kde?

xyxy

A ako by to bolo s tým novým e-mailom? To bysi mi poslala mail z tej novej adresy? Nemáš za čo, veď to je samozrejmosť.