odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

šťastná

Ja som bola rok v zahraničí a s mojim priateľom som sa videla na Vianoce, po veľkej noci a po tom bol ešte mesiac pri mne pre nas dvoch to bolo tiež dosť kriticke, havne vždy po tom čo sme sa rozlučili. Ale vďaka tomu sa naš vzťah otužil a teraz si planujeme spoločnú budúcnosť. Povedala by som, že to to vš. ako je diaľka a čas ukaže, či ma váš vzťah budúcnosť. Ak to vydržíte tak je dosť pravdepodobne, že máš partnera možno aj na celý život

milena

to sjella: predstav si že bol v USA.Boli sme spolu 9 mesiacov,ale bolí to velmi,ja dodnes neviem prečo ma vlastne nechal,strašne ho mám stále rada.To je asi všetko,on ma ale nechce.

alika

tym som chcela povedat, ze im to paradoxne vydrzalo, ked boli od seba vzdialeni a potom to krachlo...ale jej siblo a podviedla ho so svojim byv. spoluziakom, zato to skoncilo..takze hlavu hore, vam to moze vyjst...
sjella, co sa stalo, ze mu v tych USA siblo? nevysvetlil ti?

alika

cmuuucik, moja kamoska chodila s jednym spanielom 5 rokov, este pocas vysky, vsetky prachy, co zarabala pomimo skoly davala na letenky, boli dokonca aj zasnubeni a mali kupeny dom v Spanielsku na plazi...proste parada a potom skoncila vysku a isla k nemu byvat a rozisli sa...

sjella

ale potesim ta zase :) poznam pripad, ked bol vztah na dialku (ona bola zo SVK a on z Finska) a vydrzal.. 5 rokov..:) kazdy vztah je iny...

sjella

no, ked ti poviem kolko, urcite povies, ze to bolo len kratko. ale podla mna to je uplne fuk kolko sme boli spolu. ten vztah bol nadherny a nie len preto, lebo bol v zaciatkoch. poznamli sme sa uz predtym dlhsiu dobu. nebolo to ani pol roka co sme boli spolu. a ked odchadzal, prezivali sme vo vztahu krasne obdobie..a ak by to bol vztah len taky "na chvilku", asi by som teraz bola uz uplne OK. ale nie som :(

sjella

hm, a len mi nepovedz, ze bhol v USA.. mam pocit, ze tam vsetkym sibne.. neboli sme totiz jedini kto sa rozisiel po navrate domov.. Hm, mne sa to stalo koncom augusta tak uz som "celkom" OK... ale stale vo mne nieco ostalo :(

milena

to sjella : úplne to isté čo tebe sa stalo aj mne teraz,aj mojmu ked prišiel domov asi šiblo a sa so mnou rozišiel,velmi to bolí,stále

cmuuuuucik15

No... ja som to prezila a prezivam opat... v lete som odisla do spanielska,a nechala som tu chalana,s ktorym som chodila dva a pol roka... no a v Spanielsku som sa zalubila!!!Takze hned ako som sa vratila domov,som sa s nim rozisla a pokracujem teraz tento vztah na dialku s tym Spanielom... Je to ale fakt hrozne, i ked sa vidime kazdy mesiac na 3,4 dni...niekedy mam pocit,ze to uz nezvladam...:( drziiim ti palce :)