odlucenie

Príspevok v téme: odlucenie
alika

caute vsetci, mam priatela, ktory na zaciatku januara odisiel na rok do Afriky, zatial to s prestavkami zvladam celkom fajn, ale mam fazy, kedy je to fakt dost zle... je v dost rizikovej oblasti, co sa tyka chorob aj celkovej bezpecnosti...spojenie je vacsinou o nicom.tento tyzden som napr. vobec nemala o nom ziadne spravy, niekedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim. velmi ho lubim, je to pre mna chlap na cely zivot, o tom vobec nepochybujem, o to viac je to krute. ma niekto z vas s niecim takym skusenost? ako to zvladat?

joja2

baby už je to štvrtý deň a je to moc zlé.. teda trošku lepšie ako prvý abo druhý den, ale aj tak je mi moc smutno.. aj jemu.. a vy ako?

nikoletta818

Ahojte všetky,ten môj práve odišiel na 3 týždne do Čiech.Viem, že v porovnaní s Vami je to nič, ale pre mňa je to strašne ťažké. Viete on má takú robotu, že je stále niekde preč, ale keď sme spolu tak sú to tie najkrajšie chvíle v živote. Veľmo nám všetkým držím palce Pá

xyz

Čaute všetci.je fajn že si môžme navzájom pokecať.môj problem je úplne iný než váš.teda podobný ale iný ľudia v Ňom hrajú hlavnú rolu

joja2

sunny sweetie si strašne zlatučká.. takéto reči mi strašne pomáhajú.. no ved to si aj my hovoríme, že aké to už bude super, ked budeme spolu.. no len ešte tie matury zvládnuť.. strašne sa bojím, že to nejak pokazím, a nebudem môcť ísť hned za ním.. no ale nemôžem byť stále taká pesimistická.. moc držím palce všetkým babenkám, čo majú chalanov niekde het.. baby, my to vydržíme..

sunnysweetie33

joja2. ja som bola cele leto,teda 3mesiace odlucena od priatela..prve dni boli otrasne,stale mi bolo smutno..proste striedalo sa to tak cele 3mesiace,chvilu mi to bolo jedno,potom mi zas bolo velmi smutno..ale vies co bolo najdolezitejsie..ze sme boli v kontakte..najskor nie casto,ale neskor,potom sme si pisali uz aj kazdy vecer,aj sme sa videli cez webcu..tak to bolo lepsie,ale ked som ho videla a nemohla som sa ho ani dotknut,ani ho cez tu blbu obrazovku pobozkat,bolo to na h.... ale 3mesieace ubehli rychlo..a ja som bola zase s nim..poviem ti,to odlucenie stalo za to..sme si ovela vzacnejsi!!! zacni sa sustredit na maturity a nemrozmyslaj ustavicne nad nim,lebo nezmaturujes..a to nechces ani ty a urcite ani on..urcite tam isiel preto,aby vam v zivote bolo spolu lepsie..viem,ze je to teraz tazke,ale predstav si,ake to bude potom,ked uz budete spolu - bohati a stastni!!!drz sa:)

joja2

baby dík moc.. ste zlaté.. fakt tie prvé dny sú moc zlé.. v kuse len plačem a plačem.. ja len dúfam, že to rýchlo utečie ten čas..

alika

zuzik, nie si sama komu z tej dialky sem tam sibe, mne na Valentina volal frajer cez telefon, prvykrat po 1 a pol mesiaci sme sa normalne porozpravali bez toho aby sme na seba kricali, ze nepocujem a nerozumiem a este raz a zopakuj to....tak konecne zrozumitelny telefonat, som zlozila a potom hodinu revala ako blbec a nemohla prestat...a to on chudak ani nevedel ze je nejaky Valentin, velmi tam ten cas v Afrike nesleduje....no ale pekne to vyslo, mala som valentinsky darcek..:-))a ty nezufaj, mozno sa to este nejak podari zladit tak, aby ste sa tu na Slovensku stretli, budem ti drzat palce...

zuzik

alika no veru drzme sa :)hoci ja mam zase mensiu depku,lebo dnes mi napisal,ze nevie ,ci pride domov vtedy ked idem aj ja..takze som z toho smutna neviem kedy sa uvidime najskor..je to take tazke ..a jojka neboj ak je vasa laska silna tak to vydrzi poznam to :)drz sa a nehanbi sa plakat mne to pomaha ja placem aj ked mi napise smsku lebo som stastna :)uz mi z tej dialky sibe