4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?

Príspevok v téme: 4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?
Mery244

ahojte! Minulý rok som držala 90-dňovú rozliš.diétu. Podarilo sa mi schudnúť 12kíl, ale z toho som už nejakých 4-5 pribrala. RAda by som to opäť napravila! ale rada by som to držala s niekym, s kým by som vydržala, kto ma nakopne keď budú tie slabé chvílky a naopak! :)) Tak čo, pridáte sa niekto? budem rada!
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

allex

Simonka11 :-) o veľkom bruchu mi ani nehovor ... moja švagrová je tehotná a ja priberám zarovno nej ...žeby zo súcitu ? :-))) tehotná určite nie som , mám doma už dvoch chlapcov ... až je to na smiech :-D tak vitaj v klube ...

Simonka11

BABY dlho somm zhanala partacku na chudnutie..a takisto zacinam od zajtra dietu...takze sa pridavam mam 18, 173cm vyska, 70 kg vaha...mam brucho ako tehotna a velku rit =] he..Dietu mam tiez nieco v style 90dnovka ..trosku ina..ale newa..ratajte somnou.. chcem schudnut na 55 KG

allex

ja som si dnes kúpila v lekárni detoxikačný čaj na prečistenie ...lebo sa cítim ako prejdená vlakom... tak teda od zajtra ? :-)))

Mery244

No holky, vidím, že sa pekne pridávate :) som rada! Ja som sa dnes po dlhšej dobe postavila na váhu.. a teda pridávam svoje údaje: vek 23, výška 172, váha 75 a vytúžená hranica 64-65kg.
TAkže od zajtra začííínameeeee.

allex

Ahojte , aj ja sa pridávam , mám 27rokov, 175cm a 72kg ... a musím sa priznať ...chýba mi vytrvalosť...knihu mám doma ..len asi potrebujem mať spolubojovníčky :-)

bobulaAA

Lala21 nepribrala nic stale sa drzi.Daj si do googla 90 dnova rozlisovacia dieta a tam sa to nej dozvies viac aj forumy o tejto diete.

lala21

bobulaAA-kde prosim ta si mozem kuknut, presne co sa kedy moze jest? Zeby som to skusila? :))
dakujem za odpoved, este mi posim napis, ta tvoja akmoska, nenabrala to rychlo spät?-tie kilá, predsa 20kg, a potom normalna strava...

bobulaAA

Lala 21 nie je to financne narocne a vecsinou co sa je na obed tak sa je aj na veceru.Doobeda sa je iba ovocie.Striedaju sa tam 4 dni bielkovinovy,skrobovy uhlohydratovy a vitaminovy.A to sa opakuje dookola a kazdy 29 je vodovy.Len to treba vediet dodrzat.Kamoska tak schudla minuly rok 20kg.Ja som ju skusala 4 krat ale vydrzala som len 2 tyzdne lebo nemam pevnu volu.Alew teraz musi.A nebola som ani hladna zasiti.