OD NOVEHO ROKA ...

m.i.s.o

Karioll2- O tej kapustovej diete som počul, funguje to. Po každej diete sa priberie ešte viac, treba si dávať pozor.

LILIII

karioll2

super rada

prosim Vas aj ja potrebujem poradit !

..ja som schudla 12kg trvalo mi to cca. 1,5-roka este potrebujem 5kg no nejde to uz sa trapim dost dlho a vaha nie a nie klesnut beham ,cvicim musela som zmenit stravu, proste komplet zivotny styl a vaha nic PRECO ????????

avril302

pre vsetkych ktori rozpravaju aka som blba a ze preco od idem chudnut az od noveho roka :lebo chcem zacat odvtedy!!a okrem toho aky by to bol silvester bez chlebickov a pod. takze asi tak ! :)

karioll2

pripada mi to ako jedna moja kamoska,jedla nejaku kapustovu polievku,za mesiac a pol schudla 15kg a potom ked zacala jest normalne,pribrala 30.cize asi tak.
neda sa oklamat metabolizmus.co si myslis,ze keby to fungovalo ako tvoja kamoska,ze by to nikto nerobil a cely svet by sa zbavil obezity,cukrovky,infarktov a pod?

majkaaa

karioll2 stopercentný súhlas s Tebou. Je to presne tak. Aby sa chudlo správne,teda ubúdal tuk,nesmie sa hladovať,nesmú sa vynechávať jedlá. Hladovky vedú len k chorobám a následnému priberaniu.

karioll2

nemoze schudnut 20kg za 6 tyzdnov,ak sa chudnutim mysli ubytok tuku
ak ma niekto 200kg a prestane jest,klesne mu hladina cukru a zacne sa odvodnovat,a ked dalej nebude jest,telo zacne spalovat svaly,a tuk si búde drzat ako zasobaren energie.a ked zacne jest,telo si to vsetko ulozi do zasob a nic nepusti do energie
keby zacal chudnut normalne,cize menej a zdravo jest a primerane sa hybat,pride o tuk,ale narastu mu svaly,cize priberie na vahe,preto spravne chudnutie je o merani sa a nie vazeni

m.i.s.o

Zuzic- Niektorý ludia su geneticky nastavený tak, že musia mať pohyb. Ked ho nemaju, tak priberu, ked tak málo ješ ako píšeš, tak to ti musí pomocť, napríklad behanie.

Tessy06

heh LILIII :D
šak ona to aj nabrala naspäť... m.i.s.o, by si neveril, ale za určitých podmienok je lepšie učiť sa gramatiku, ako vypisovať takéto "dobré" rady