OD NOVEHO ROKA ...

meggy10

agaven aj ja som pislala ze chcem schudnut a ze som 4 mesiace po porode aj som pisala, ze nechcem drastak dietu normalne jest, ale cvicit, chcem vyzerat do leta normalne, nie az kym prestanem kojit.

LILIII

Tes...

neboj ja to dokazem!!!!!!!!!!!

karioll2

geneticky urcenu postavu v 18-tke som mala 50kg a este ja nedrzim ziadnu dietu ale papam vsetko no z rozumom oki

karioll2

kazdy mame nejak geneticky urcenu postavu,mozno toto je vaha,ktora tvojmu telu vyhovuje,ide o to,ci si neposkodis metabolizmus dalsim chudnutim

LILIII

PRETO LEBO chcem 50kg -mala som 67-8kg nadvahu moc zle som sa citila a este tych 5kg to som si dala predsavzatie nevzdam to

Tessy06

LILII tvoj organizmus dosiahol "rovnováhu" preto kilá ďalej neklesajú. Skús si dať pauzu 2 - 3 týždňe, potom by to male znova ísť

karioll2

avril
ved zacni kedy chces,iste ze je to tvoja vec,len ked chce niekto schudnut a predtym sa este poriadne najest,no,nie je to moc logicke

LILIII

avril302

(: neber to tak tragicky(:
" proste ak chces od noveho roka tak to jednoducho urob a chudni nedaj si do toho kafrat dolezite je ako chudnes na to pozor ver mi racej pomali a budes spokojna "

DRZIM TI PALCE