Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom

Táto diskusia patrí k článku: Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom
Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom

Práca z domu, ktorú sme si celé roky mnohí priali ako benefit od zamestnávateľa, je zrazu skutočnosťou aj pre tých, ktorí o ňu celkom nestáli. Už sme na vlastnej koži zistili, že home office má výhody aj nevýhody. A okrem iného vplýva aj na duševné a fyzické zdravie.

stanka292

mala som tu moznost a povedala som si, ze ked sa da, tak radsej pojdem do kancelarie jednoznacne. neviem sa tak sustredit doma, proste to neviem.

bronicka

... chvilu som robila z domu, ale vobec som si nevedela na to zvyknut... mne je proste lepsie, ked idem do prace a tam si robim svoje...

dragona

Však aj keď si spravíš robotu normálne v práci, tak spravíš a máš hotovo, však navyše tam hádam nebudeš.

zuzimulka

asi je to teda v tomto smere take individualne :) ked pracujem z domu tak si odpracujem a hotovo :) potom mozem riesit aj ine dalsie veci, lebo mne vadi myslienka ked mam nieco nedorobene, sa neviem sustredit :D

stromo_kocúr

praveze by som ani nepovedal, ze si takto niekto nadrobi nieco. skor sa vyskytne kadeco ine, co laka robit popri tom. takze si myslim, ze sa spravi menej roboty takej tej pracovnej a potom sa skor dobieha :D