Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom

Táto diskusia patrí k článku: Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom
Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom

Práca z domu, ktorú sme si celé roky mnohí priali ako benefit od zamestnávateľa, je zrazu skutočnosťou aj pre tých, ktorí o ňu celkom nestáli. Už sme na vlastnej koži zistili, že home office má výhody aj nevýhody. A okrem iného vplýva aj na duševné a fyzické zdravie.

byvalasestra

niekedy sa ale aj na kvalitnej kancelárskej stoličke dá tak vykrútiť, že mňa vie chrbát bolieť aj na nej :)

modrizitka

ja som mala chvilu homeoffice ale bol to pre mna za trest, nespravila som tolko toho co som chcela, lebo ma furt nieco rozptylilo, potom ma to stvalo

stastna125

presne tak, clovek po tom pri home office tuzil, no podla mna u kazdeho, kto mal pocas pandemie doma aj deti to prvotne nadsenie proste preslo, kedze nebol ani taky pokoj a hlavne praca sa neda spravit v takom mode ako v kancelarii, kedze doma treba aj varit aj sa postarat o deti

tymra

ano, kedysi sme to vsetci chceli a teraz sme stastny, ze mozeme ist do kancelarie. je to nieco podobne ako deti do skoly. kedysi chceli byt len doma a teraz ked boli, tak sa uz tesili aj do skoly. proste ta socializacia je potrebne k zivotu!

sonicka_s

len keby tej prace nebolo tak vela. Pretože cely den sedim pri PC, už ma boli chrbat a akuirat som dospela do faze, kedy si musim kupit novu kancelarsku stoličku, pretože ma z mojej strarej boli chrbat :(