Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom

Táto diskusia patrí k článku: Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom
Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom

Práca z domu, ktorú sme si celé roky mnohí priali ako benefit od zamestnávateľa, je zrazu skutočnosťou aj pre tých, ktorí o ňu celkom nestáli. Už sme na vlastnej koži zistili, že home office má výhody aj nevýhody. A okrem iného vplýva aj na duševné a fyzické zdravie.

matinaruz

to musí ale človeka aj baviť. ja napríklad na také niečo nie som. ja si spravím kávičku, pohrám sa zo psom a to mám ako takú prestávku

Svetlanka7

Podľa ma je dôležité si aj určit hranicu medzi prácou a oddychom, keďže človek často býva vtej istej izbe aj počas práce aj mimo nej :D a treba mať podľa mna rôzne koníčky aby ste sa odreagovali od tej práce... mne napríklad v poslednom čase dosť pomáha hrávanie šachu :) narazila som na to cca pred 3 mesiacmi a celkom ma to pohltilo, už som si aj nejaké tréningy objednala z sachovetreningy.sk a mega ma to baví a človek pri rom aj vypne na chvilku :) aj keď je to niekedy dosť náročné na rozmýšlanie :D

martinaZV

Robit si nejake pravidelne prestavky pripadne snazit sa mat taky pracovny rezim ako keby som bola v kancelarii.

Adela94

Ja nemôžem pracovať z domu, vždy nieco/niekto ruši.Ale keď mysím trochu popracovať to hudba, slúchadlá a dostať sa do práce

Svetla777

sme mali suseda a ten dlhe roky robil len z domu, mal sice zariadeny doma taky pracovny kutik, ale hovoril, ze po case uz mal z toho nervy. ze nikam nechodil, len doma sedel, ci uz pracovne alebo nie. tak si prenajal kancelariu a hovori, ze ma pocit, ze odvtedy mu ide aj robota lepsie.

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.