Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom

Táto diskusia patrí k článku: Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom
Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom

Práca z domu, ktorú sme si celé roky mnohí priali ako benefit od zamestnávateľa, je zrazu skutočnosťou aj pre tých, ktorí o ňu celkom nestáli. Už sme na vlastnej koži zistili, že home office má výhody aj nevýhody. A okrem iného vplýva aj na duševné a fyzické zdravie.

Svetla777

sme mali suseda a ten dlhe roky robil len z domu, mal sice zariadeny doma taky pracovny kutik, ale hovoril, ze po case uz mal z toho nervy. ze nikam nechodil, len doma sedel, ci uz pracovne alebo nie. tak si prenajal kancelariu a hovori, ze ma pocit, ze odvtedy mu ide aj robota lepsie.

byvalasestra

hej presne ono je to fajn raz za čas, ale keď príde vyúčtovanie a človek zistí, koľko platí za elektriku, lebo spusteného je toho viac ako bežne :)

ester851

hej, hej, pracujeme z domu obaja a už sme si kupili aj nove vybavenie do pracovne. Ja somhlavne nadšena z novych kancelarskych sotličiek www.stolicky24.sk

liah33ra

niekomu to vyhovuje a niekomu nie no je podla mna fajn si raz za cas ak je moznost zajst si aj do kancelarie a clovek ma ako take rozptylenie. lebo len robit doma, to by bolo take, neviem kolko by som take nieco vydrzala