Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom

Táto diskusia patrí k článku: Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom
Pracujete z domu? 6 rád, ako si udržať zdravú rovnováhu medzi prácou a oddychom

Práca z domu, ktorú sme si celé roky mnohí priali ako benefit od zamestnávateľa, je zrazu skutočnosťou aj pre tých, ktorí o ňu celkom nestáli. Už sme na vlastnej koži zistili, že home office má výhody aj nevýhody. A okrem iného vplýva aj na duševné a fyzické zdravie.

Svetla777

sme mali suseda a ten dlhe roky robil len z domu, mal sice zariadeny doma taky pracovny kutik, ale hovoril, ze po case uz mal z toho nervy. ze nikam nechodil, len doma sedel, ci uz pracovne alebo nie. tak si prenajal kancelariu a hovori, ze ma pocit, ze odvtedy mu ide aj robota lepsie.

byvalasestra

hej presne ono je to fajn raz za čas, ale keď príde vyúčtovanie a človek zistí, koľko platí za elektriku, lebo spusteného je toho viac ako bežne :)

ester851

hej, hej, pracujeme z domu obaja a už sme si kupili aj nove vybavenie do pracovne. Ja somhlavne nadšena z novych kancelarskych sotličiek www.stolicky24.sk

liah33ra

niekomu to vyhovuje a niekomu nie no je podla mna fajn si raz za cas ak je moznost zajst si aj do kancelarie a clovek ma ako take rozptylenie. lebo len robit doma, to by bolo take, neviem kolko by som take nieco vydrzala

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.