Maligny melanom - rakovina koze

piešťany

Som človek a je úplne prirodzené,že mám strach čo bude.Je to neopisateľný pocit bezmocnosti.Ešte sa chcem spýtať.Znamená to zlé, keď sa znamienko bude vyrezávať a brať lymfa?

llek

Piestany, mozno niekedy vyznieva tvrdo co napisem, ale nie je to tak myslene. Mojou ulohou je hladat pre ludi riesenia a to take, ktore maju zmysel, nie ich lutovat. Preto to potom moze vyzniet tvrdo. Nema zmysel sa teraz umarat, podliehat panike a strachu. Pojdes na operaciu, znamienko pojde von a na analyzu a potom sa uvidi ze co a ako. Je dost mozne ze tou operaciou sa to skonci vsetko bude v poriadku. U vacsiny ludi je to tak, ze sa vyoperuje znamineko a nic viac netreba, len sledovanie. Uplne podstane je to, ze si sa rozhodla pre tu operaciu. Nebudem vypisovat, ake vseliake scenare mozu nastat, lebo to vyplynie az z podrobneho vysetrenia toho znamienka a myslim si, ze by bolo predcasne a zbytocne sa treaz trapit vecami, ktore sa ta s velkou pravdepodobnostou nebudu vobec tykat

piešťany

Viem,že nie som jediná.Chcem len vedieť ako to prežívajú druhý ako im je a koľko rokov sú od operácie,či podstúpili nejakú liečbu,či im tá liečba pomohla ako ju prežívali.Aby sa podelili o pocity,pretože čítam o melanome veľmi zlé prognózy.Potrebujem aspoň trochu malú nádej,že to bude v poriadku.Strašne zle spím,mám otrasné sviatky a celá rodina je hrozne nešťastná.

Ivka 1

Piešťany v každom prípade s tým netreba otáľať a čím skôr to riešiť operačným zákrokom . Aloe a prírodné doplnky sú potrebné na podporu liečby len s nimi nesmieš prestať a pokračovať v ich užívaní. 2L aloe to je max.dvojmesačná dávka a prírodná liečba by mala byť dlhodobá. Dávaj však pozor na to, aby to boli skutočne prírodné a nie syntetika alebo polosyntetika.