Maligny melanom - rakovina koze

RNG

Dovod pre vznik a sirenie sa rakovin je zamorene telo, kde zamorenie vytvara podmienky na zvysenu tvorbu chybnucj buniek pri deleni, tj aj bujnejucich=rakovinnych. Zamorenie zaroven oslabuje prirodzenu obranu tela, ktora normalne vie urcite mnoZstcvo takych chybnuch buniek znicit.
Preto je nevyhnutne telo odmorit a na to rozhodne vysoke davky pancreatinu(2 x 6 gramov ekvivalent) pomozu. Tak isto na posilnenie obranyschopnosti tela betaglukany(3 x 500 mg) zvysia aj aktivitu, aj pocet NK bielych krviniek, ktore su ucinne v tele na nicenie rakovinnych buniek.
Tak isto odporucam graviolu( 6 gramov) alebo paw-paw, lebo tieto obsahuju v sebe zmes roznych velmi silne protirakovinnych latok,vyskumna literatura uvadza , ze maju ucinnost od 10 000 az milion krat taku silnu, ako chemoterapia, bez poskodenia normalnych buniek alebo funkcie tela.

piešťany

Vážený pán RNG.Ozvite sa prosím Vás.Rada by som si prečítala Váš názor na polyoxidonium injekcie a CoD TM kapsule.Či sa to môže všetko spolu kombinovať.Ďakujem za odpoveď.

piešťany

Vážený pán RNG.Melanóm bol povrchový.Tak sa chcem spýtať či si mám objednať ten pancreatin čo ste mi odporučil.Pretože firma je neznáma a lieky sa nepredávajú na Slovensku a vlastne neviem čo do seba budem dávať.Užívam reishi tinktúru na lačno,čagu čaj 1l,probiotikum,tvaroh s ľanovým olejom,aloe vera,marhuľové semienka 10,vitamin C,E 400mg,omega 3 kyseliny,zinok,kurkumu,mletú škoricu.K tomu šťavu/zemiak,mrkva,cvikla,cesnak,cibuľa.rakytník,petržlen,zeler,pomaranč,ananás,jablko.Samozrejme,že sa normálne stravujem.Len včera som prvý krát dostala pálenie žahy a bolel ma trochu žalúdok.Nie je to priveľa?Ďakujem.

RNG

Ja tu neodporucam "slamky pre topiacich" ale ucinne alternativne metody, co pouzivaju lekari s uspechom ovela vacsim, nez klasicka chemoterapia, operacie a ozarovanie. Zialbohu klasicka medicina tie metody potlaca, lebo monopolu mediciny financne nevyhovuju. A tak ich neucia v skolach, naopak sa snazia znicit kazdeho lekara, co sa na ne obrati.
Ale statistika liecenia, tj 5 rozneho prezitia jasne dokazuje, ze v nemozcniciach napr v Mexiku, kde tieto metody pouzivaju maju ovela lepsie vysledky, nez klasicka onkologia.
www.oasisofhope.com
A aby tato pravda nevyplavala na povrch, medicky priemysel v USA a mnohych inych krajinach dosiahol, ze kazdy lekar , co pouziva otvorene ine metody moze byt sudeny ako sarlatan, bez ohladu na uspech liecby.
Chaga je po slovensky hrdzavec sikmy, latinsky innonotus obliquus, leskokorka mi je neznamy vyraz. Pozor na podvody. Robia sa zialbohu az pricasto.

RNG

500 mg pancreatinu nie je dost. Osobne odporucam 2 x 6000 mg co najdes v entericky pokrytych taletkach napr firmy Solgasr, ppod menom pancreatin Quadruple strength, kde kazda tabletka entericky pokryta ma ekvivalent 3000 mg pancreatinutakze davka je 2 x 2 tablety, moze sa brat s jedlom.
Entericke pokrytie je dolezite , lebo tak sa pancreatin neznici zaludocnymi kyselinami a celkom malicko sa ho spotrebuje na jedlo az v crevach, vacsina sa vstreba do krvi a tak cisti/odmoruje telo.

Graviola dzus neobsahuje prakticky ziadne protirakovinne latky, na to treba susene listy z tohoto ovocneho stromu, nie ovocie.

RNG

A ja, ja uz skoro 5 rokov nepredavam ziadne potravinove doplonky, ale tu ma neustale obvinuju, ze radim zistne, tj ze mam z toho nejaky zisk. To je spinave osocovanie.

A ja

Teda rng,toto mi pripadá ako hodne nechutný biznis s doplnkami.Prečo to tej žene robíte?Ani trochu sa nehanbíte?

piešťany

Objednala som si pancreatin 500mg,graviola džus momentálne není,probiotika,zinok,selen,C,E,D,aloe vera marhuľové semienka mám,chcem si kúpiť kurkumu,objednala som si leskokôrku,čagu.Už sa mi zdá,že je toho dosť.K tomu ešte mix šťavy z ovocia a zeleniny.Je to správne?