Maligny melanom - rakovina koze

kabel

tiny, tie paramatre MM, ktore uvadzas, svedcia o pokrocilosti nadoru, bohuzial. Nezda sa mi vsak udaj, ze imunoterapiu poistovna nepreplaca, to by skor vedela llek, ako to je s imunoterapiou, aj ked pracuje s hematologickymi onkoochoreniami.

piešťany

Ahoj.Ja nie som liek ani RNG,ale pravdepodobne mala pozitívne uzliny.Chemoterapiu by určite mala brať aj s vitamínom C infúziou k tomu polyoxidonium injekcie 3x do týždňa.To sú injekcie na podporu imunity.Pred chemoterapiou by si mala dať 2 tabletky na lačno COD,aby jej nebolo zle.Mala by užívať vitamin E,zinok,tinktúru z reishi,čaj z čagy nie vitamin B.Pancreatin enzým sa nesmie kombinovať s polyoxidoniom.Ten až neskôr,tak mne povedal môj lekár.Skúsila by som aj B17 .Možno Ti niečo z toho pomôže.

Ivka 1

Tiny ozvi sa mi na mail, pokiaľ možno ešte dnes aby sme zajtra stihli konzultáciu s odborníkom prírodnej medicíny. Má v danej oblasti dlhoročné skúsenosti . Je to lekár z praxe.

tiny

Ahoj, pred dvomi mesiacmi našli mojej kamarátke mal.melanóm, znamienko jej vyoperovali aj hrčku pod pazuchou. Prečítala som celú vašu diskusiu a prosím Llek alebo RNG, alebo aj niekto kto sa aspoň trochu vyzná, o akúkoľvek informáciu ohľadne diagnozy pT4 bpN2 bpMm št.IIIC, Breslow 18mm, Clark V. Na buduci týždeň ide na chemoterapiu, čítala som že tá moc nezaberá a imunologická liečba je vraj drahá - 80tis a neprepláca ju poisťovňa.Budem vďačná za akýkoľvek príspevok.

piešťany

Ešte sa chcem spýtať aký máte názor na injekcie polyoxidonum?Môžu sa kombinovať s pancreatinom 3000mg a ostatnými vitamínovými doplnkami?Ďakujem.

RNG

Davka gravioly je 6 gramov denne.
Davka betaglukanov je 3 x 500 mg
odmorovanie tela vyzaduje 2 x 6 gramov ekvivalent entericky pokryteho pancreatinu, pripadne aj ine enzymy
Odmorovaniu pomozu aj absorbenty , kazdemu odporucam pouzivat aspon 15 gramov zmesi mikrovlaknin(psylium, inulin, pectiny, najma modified citrus pectines, arabinogalactany, glucomannan a podobne.)
Ked je telo dobre odmorene, nemusi nic vyhadzovat, okrem normalneho vylucovasnia ani tvorit rozne nefunkcne tkaniva, "smetne kose" a podobne.

piešťany

Mám ešte otázku Pán RNG:Z čoho sú podľa Vás vodové cysty?Mne sa všade v tele vytvárajú.Ako sa ich zbavím a prečo sa mi tvoria?Dávnejšie som si kúpila tinktúru Reishi.Má podľa Vás účinok?Stačí mi Reishi alebo mám si ešte dokúpiť hlivu ustricovú kvôli beta glucanu?Ešte mám taký problém.Po vybratí uzlín,na tom mieste to mám opuchnuté.Vyberajú mi z toho 2x týždenne žltú tekutinu miazgu.Vyberú ráno a do večera to mám také isté.Ako sa toho zbavím?Uzliny boli negatívne.Ďakujem.

RNG

Odporucasm to, co poznam a co mi moje lekarske zdroje uz dlhsi cas odporucaju. Nenaskocim hned na kazdy novy liek alebo napad, hoci v buducnosti sa moze ukazat aj uzitocny. Ja som opatrny clovek a videl som v zivote mnoho "zazracnych " veci upadnut do zabudnutia