Orgazmus len cez klitoris

Príspevok v téme: Orgazmus len cez klitoris
Maja_3

Mam 20 a mam 2 a pol ročni vztah s 24 roč. partnerom.Co sa týka sexu, trapi nas, ze orgazmus viem dosiahnut len po drazdeni klitorisu.Ked do mna priatel vnikne, pocituje nekonečnu rozkos,no u mna to tak nie je, nikdy to nevrcholi v moj orgazmus.Skusali sme uz všelijake polohy, no ked to inak neslo zostali sme pri tom klitorise...

KirQa

Ja mám 12 rokov...a už som dosiahla klitorisný orgazmus...Je to super!...A ako ti pomôcť..?...Podľa mňa,sa na to bud veľmi nesústredíš,alebo vyhľadaj pomoc...Spýtaj sa na to svojho gynekológa...Ja niesom doktorak,preto neviem...Snažím sa ti iba pomôcť,aby si našla toho,kto by ti pomohol

danuss

notak ja napriklad viem dosiahnut aj klit. a vagin. orgazmus ale len sama.. pri sexe absolutne...no myslim si ze to chce cas.. asi saneviem poriadne uvolnit

janekMY33

takze lahnes na chrbat on je na tebe a zasuva a ti sama sa pritom stimulujes na klitorise a sucasne zo zasuvanim

Kačenka

Viem, ze ten vaginalny orgazmus vela zien nedosiahne nikdy... ale zaujimalo by ma, aky je to pocit, ked zena strieka, lebo je po tom vraj v takej triaske, v zvlastnom stave...ale to je podla mna o tom, neprijemne to urcite nie je, ale rada by som to vedela, ak ma niekto skusenost... Dakujem.

eskal

Je to v poriadku si myslim, ake som mal skusenosti so zenami, takyto orgasmus je malokedy dosiahnutelny (u vacsiny). So svojou priatelkou chodim rok a som prvy chalan ktory ju urobil cez klitoris, je mozne ze som si ju aj tym tak ziskal :) vaginalny este nemala ale u nas je ten problem ze sa pri sexe nemozeme moc odviazat kedze byvame s mojimi rodicmi viacmenej...ale tiez odporucam polohu aby si bola ty hore... lebo vtedy moja priatelka preziva neskutocne stavy a velakrat mi hovorila ze uz bola blizko:) a ak nic nepomoze, skus s chalanom napriklad travu ( ja viem zato ma velmi zrusite) po nej sa velmi uvolnis a dostanes neskutocne chute... papa

bodynka

Ivka, ja mam par rockov do tridsiatky a prvy krat sa to podarilo minule leto takze ja si myslim ze u mna to bol zazrak ktory ked som dokazala ja dokaze kazda. No proste aj tak. Nam sa aj vaginalny zadaril len prstami, pri sexe este nie. A v to stale tazko pochybujem.
Mozno skusime vybracika na bod G