Blikanie pred očami

Príspevok v téme: Blikanie pred očami
dana

Pred očami sa mi niekedy robí také blikanie. Najprv si uvedomím, že na vec,ktorú sa pozdrám nevidím dobre, potom keď zatvorím oči vidím také blikanie.Vezmem si Magnézium,na 30 minút si ľahnem a prejde to. Neurolog.vyšetrenie, magnetická rezonancia je v poriadku. Neurológ mi povedal, že sú to asi nervy.Neviem,ako mám tomu predchádzať,bojím sa že sa mi to stane na ulici. Môže mi niekto poradiť?

15veva15

Tak som bola u očnej. Ta mi nič nezistila iba to že by som mala nosiť okuliare ale to s tym nesuvisi lebo mam male dioptrie. Bola som aj u neurologicky , ta ma poslala na rentgen aj CT ale ani tam nic nebolo. Teraz idem znovu k nej a som zvedava kam ma zasa posle. Dokonca aj u psychatricky som bola! Ale nič... aj keď je to lepšie a už tak mi pred očami neblika sem tam sa to ešte stane.

zdenka5

chcem sa aj ja pridat k tejto teme aj ja mam take cudne videnia aj dnes sa mi to stalo v praci najskor akoby mi vadilo na co sa pozeram potom sa mi vlni tak na jednej strane a mam taky cudny pocit potom to prejde aj na druhu stranu oci a nemozem sa sustredit ne dany obraz trva to asi 15 minut som taka nervozna lebo je to take zvlastne aj vidim dobre predmet aj mi vadi na co sa pozeram potom to prejde ked sa ukludnim neviem ci je to ocna migrena ak ma niekto este tieto pocity ozvite sa ja to divne

15veva15

ja mám 15. a asi pred mesiacom som si vsimla ze u nas v byte blikaju ziarovky... omyl... nik okrem mna to nevidi... myslela som si ze mi preskocilo... potom sa mi stalo aj na autobusovej zastavke kde som cakala s kamaratkou a ked som jej to oznamila, neverila mi. Teraz idem konecne k lekarke a som zvedava co mi zistia.

puzalka

Danka,aj ja mam blikanie v ociach,je to velmi neprijemna vec,mam to asi 20 minut,hlava ma boli zriedka.Mala som to prvy krat asi pred 5 rokmi,potom o pol roka o rok a teraz sa mi to stalo po 2 rokoch.Aj ja som bola na magnetickej nalez bol v poriadku,moja lekarka ma vystrasila,ze este take nieco nepocula a dnes sa mi to stalo,tak som si povedala,ze si pozriem internet,ci nieco na tento problem najdem,tak ked mas nieco nove,tak mi napis,budem rada.Vela zdravia ti prajem Alena :-))

tatiana1

Mne sa vidí, že odkedy som to sem napísala, tak sa mi to nestalo... ale teraz som to určite zakríkla a zajtra ma to čaká :))) No to je depersonalizácia čo ty hovoríš Black, teda aspoň si myslím, skús to ale popísať trochu konkrétnejšie... podľa mńa je to psychické, tiež to mávam.

borovica

Mne sa to stávalo podobne ako píše Tatiana1, že vidím polovicu a druhá sa stráca a taký čudný pocit som mala. Bola som na neurologické vyšetrenie a beriem každé ráno cavinton 1 tab. je to vraj z krčnej chrbtice a to beriem na prekrvenie. Chodím na kontroly a odvtedy sa mi to upravilo.

black481

Ja mam taky problem ale doteraz som o nom moc nevravel. asi ked som mal osem rokov..tak sa to stalo zacal som proste vidiet tak zvlastne nema to nic spolocne z ostrostou zraku proste vidim tak divne neuvedomujem si proste poriadne ze som tu neprezivam nic tak ako rped tym neviem ci je to spojene z vyvojom ale asi o 3 roky potom mi ten isty problem ohlasila sestra ktorej som to nikdy v zivote nepovedal pred tym a opisala to takymi slovamipresne ako ja je to proste zvlastne take tupe vnimanie ...moj starky je MuDr.S.H. c. s. c. Doc. a povedal ze to urcite neni nijaka chyba ani porucha ale proste neviem uz na koho sa mam obratit tak asi na ludi ktory sa mozno stymto "problemom" stretli ... ak mozte niekto pomoct a mate aspon pribliznu predstavu o com hovorim PROSIM VAS OHLASTE SA VELMI MI POMOZETE