leg magic

Príspevok v téme: leg magic
lamiska

ahojte :) kupila som si pristroj na cvicenie -leg magic a rada by som sa vas opytala ake s nim mate skiusenosti-ak niekto mate. Mam silne a dost take "makke" stehna a zadoka a chcela by som ich spevnit, problem je, ze nemam amoc casu na cvicenie :( ak mate nejake tipy ako zhodit a spevniet stehna, tak sem s nimi :)

katkakm

Čaute kočky,cvičím na tom pekelnom stroji už asi týždeň,podľa dvd...no poviem Vám , mám čo robiť.Prvé tri dni som ledva vyliezla do spálne na poschodie, ale premohla som sa a cvičila som aj cez svalovicu.Po treťom dni zmizla.Už teraz sa mi zdá, že mám pevnejšie stehná a ak sa nebudem prežierať ako na štedrý deň isto aj schudnem...dúfam.A čo vy, cítite nejaké zmeny na sebe???

purblanka

ja viem,že to nebude sranda,ale viem,že to dokážeme-verím tomu pevne.Necvičím teraz.Ale potom už naozaj budem.Idem s manželom k mame na pár dní,a potom v januári,sa pustíme do toho.Ok?Dávaj na seba pozor,a čím skôr sa vylieč.Ja tiež mávam často angíny,každý rok,a ťažko z toho vychádzam.Toho roku,som nejak ešte zdravá,a veľmi sa tomu teším.Tak oddychuj,a ideme do toho.papa

lamiska

purblanka: ale bude to chciet vela sebazaprenia...v mojom pripade aj vela casu...a ako? Cvicis? Ja som ochorela, tak nejako nemozem...hnusna angina...

lamiska

purblanka: tak vies co dalo mne facku?...dva z piatich darcekov su mi take male, ze ich nemozem nosit :(( pre moju obrovksu rit samozrejme...

lamiska

no tak to si bud ista, ze ak tam budem, tak budem kukat po dokladackach v okularoch :D a ako dnes? Ja teda uspesne trenuje zaludok na sviatky a jem a jem a jem...no ale aj som cvicila, musim sa aspon za to pochvalit...

purblanka

nerobím pri pokladni,dokladám tovar na mliečnom,ved sa zastav.Som nižšej postavy,a.........nosím brejle:)

lamiska

purblanka: chudatko moje,a k si este aj pri pokaldni, tak to musis mat v tomto obdobi naozaj tazke...ja tam inac chodievam dost casto, ked som v TT, mozno sme sa tam aj stretli heh... :D No a dnes som s aprekonala a do roboty som si vzala na obed celozrnne pecivo...
zuzic: clovek si musi predsa verit, nie? ;)