leg magic

Príspevok v téme: leg magic
lamiska

ahojte :) kupila som si pristroj na cvicenie -leg magic a rada by som sa vas opytala ake s nim mate skiusenosti-ak niekto mate. Mam silne a dost take "makke" stehna a zadoka a chcela by som ich spevnit, problem je, ze nemam amoc casu na cvicenie :( ak mate nejake tipy ako zhodit a spevniet stehna, tak sem s nimi :)

purblanka

ahoj,no dnes som sa snažila viac-cvičila som,vypila skoro liter čaju,dala som si psylium-a jeden chlebík so šunkou,aj ked ma lákalo zjesť 2.No aká som???:)

lamiska

purblanka: no moje pekne...povedzme si to uprimne - ide to s nami dolu vodou :P ja som zacala s 90 dnovou rozlisovacou dietou...vydrzala som presne 9 hodin :P... tak cely den sa drzim a vecer sa precpem prazenych slanych mandli...som ja normalna?...ale zacvicila som si, aj ked som z toho uz nemala taku radost :((

purblanka

ahoooooooooooooooj,to ma teší,že ešte existuješ-no ja makám,ale dieta sa mi nedarí,ale budem sa aj tak snažiť,kúpila som si aj psylium,a tiež actimel na ráno,a musím fakt už cvičit,teraz som dlho necvičila.Ja mám teraz 69,a už som mala aj 67:(

lamsika

ahoj purblanka: novych mam 59 kil...kurna...a to som bola tyzden na lyziach :(( no ale zasa som vyjedala hranolky a take hovadiny, takze sa nie je co divit...a ty ako? Od uz zasa makas? Ja od zajtra aj dietujem...potrebujem zhodit na ples...nechcem byt zasa najsirsia...

lamiska

katka: tu svalovicu so velmi dobre pamatam :D tiez soms tym mala problem, no a efekt to nejaky ma, mam vyssie zadok-uz tak nepada...a este som zvedava, ako to bude vypadat, ked sa postavim na lyze, ci budem mat pevnejsie nohy...

katkakm

Čaute kočky,cvičím na tom pekelnom stroji už asi týždeň,podľa dvd...no poviem Vám , mám čo robiť.Prvé tri dni som ledva vyliezla do spálne na poschodie, ale premohla som sa a cvičila som aj cez svalovicu.Po treťom dni zmizla.Už teraz sa mi zdá, že mám pevnejšie stehná a ak sa nebudem prežierať ako na štedrý deň isto aj schudnem...dúfam.A čo vy, cítite nejaké zmeny na sebe???