Dlhé vlasy

Príspevok v téme: Dlhé vlasy
Orihime

Mám dlhé vlasy. A chcem sa opýtať, že aká dĺžka je hraničná, aby si ľudia o mne nemysleli, že som exot, alebo proste hraničná dĺžka vlasov, aby vyzerali kultivovane. Cítim sa trochu divne, lebo všetci majú na hlavách také kreatívne účesy, rôzne dĺžky, vyžehlené, natočené, prestrihané, melíry, prelivy, afro, číro a milión ďalších vecí. Mám pocit, že som nemoderná, no na druhej strane sa mi moje vlasy páčia. Ale nechcem byť totálne abnormálna, takže by som chcela vedieť, kedy vlasy ostrihať. Inak keď som si vlasy zmerala, tak mali 107 cm. Za príspevky ďakujem.

Nikolettt

Poriadne si preštuduj clipinhair stránky, a uvidíš čo ťa zaujme. clip iny su fajn, ale niekomu zase viac vyhovuje aj permanentne predlženie :)

Emma49

a nechceš vyskúšať clipiny? to máš jednoduché, môžeš si ich dávať kedy sama potrebuješ...:-) za mňa je to fajn riešenie, predlžene permanentne nechcem, takže toto je super varianta :-) a dlžku si kúpiš akú chceš :_D

kamila09

Ja by som chcela co najdlhsie, kludne aj metrove :D hahaha... ale to si budem musiet asi kupit parochnu alebo co :D nechat predlzit idealne pretoze dlhe po zadok mne nikdy nenarastu bohuzial

portas25

blink, neviem, ja som tak čosi vyše roka, a zatiaľ som na takú diskusiu nenarazila, teda o tom neumývaní hej, čo tam nejaká češka blbá na videu skúšala neviem koľko dlho si neumývať, a o tom sa tam dajaká diskusia rozvinula, ale inak neviem :)

blink_182

Fuj... ja už na dlouhé vlasy ani nepáchnem. Chodila som tam asi pol roka dozadu a po niekoľkých fakt nechutných diskusiach o tom ako si niekto neumýval niekoľko týždňov vlasy a žačali sa mu robiť mazľavé žlté gulky a padalo mu to z hlavy som si povedala že stačí. Niektorý sú tam fakt psychopati. Diskusie ako nečesanie, neumývanie vlasov mi prídu nechutné.

myopinion

portas, mas fakt krasne vlasy! ja mam po zadok, ale este ich planujem nechat dlhsie, je to take pekne. tiez ich mam rovne, zlatorysave a ano, obcas su tazke v drdole, tak si neviem predstavit ten tvoj :) a hennu pouzivam uz skoro rok, je to super na vlasy, uplne ich to regeneruje. dlouhevlasy.cz som objavila nedavno a je tam vela dobrych rad, tak vyskusajte

portas25

107 cm som už dávno nemala, teraz mám 125 :D ale tak :D

strihať sa nechystám, aj keď momentálne mi občas prijdú celkom ťažké tie vlasy v tom drdole, a keď teraz ešte sneží a sú mokré, ale čo už, vydržím, poposilujem si krčné svalstvo :D

Izabelka_MT

ja som raz videla dievča čo malo vlasy po kolená ..a ja hned sánka otvorená že to čo :) veľmi vzácne sú také vlasy ..