Dlhé vlasy

Príspevok v téme: Dlhé vlasy
Orihime

Mám dlhé vlasy. A chcem sa opýtať, že aká dĺžka je hraničná, aby si ľudia o mne nemysleli, že som exot, alebo proste hraničná dĺžka vlasov, aby vyzerali kultivovane. Cítim sa trochu divne, lebo všetci majú na hlavách také kreatívne účesy, rôzne dĺžky, vyžehlené, natočené, prestrihané, melíry, prelivy, afro, číro a milión ďalších vecí. Mám pocit, že som nemoderná, no na druhej strane sa mi moje vlasy páčia. Ale nechcem byť totálne abnormálna, takže by som chcela vedieť, kedy vlasy ostrihať. Inak keď som si vlasy zmerala, tak mali 107 cm. Za príspevky ďakujem.

kolpi

toto som nasla na nete a celkom to zodpoveda mojim vlasom:
www.greathairstyletips.com
no mam ich viac zvlnene a tmavsie... z niekolko-razovym podstrihnutim na nich pracujem asi 4 az 5 rokov (zacinala som s dlzkou po ramena)

porta: tie tvoje su nadherne (zdrave,rovne,..) ale asi prilis dlhe! ja by som take sice brala, no videla by som to na zapletany vrkoc .. zvyknes ich nosit iba rozpustene?

portas25

fdoaa, väčšinou umývam v umývadle, ale pár krát veru som ich musela oslobodzovať :D ale inak sa umývajú v pohode, to si človek za tie roky zvykne, keď nerobím blbosti, za 5 minút sú umyté, schnutie je síce horšie, ale tak :D

portas25

za 100 € sa mi neoplatí vlasy predávať, a žijem s nimi celý život, a krátke vlasy môžem mať za minútu, dlhé rastú aj 10 rokov :)

nad postupkou som aj rozmýšľala, vlastne snívala :D sa mi raz sníval sen, kde som mala vlasy do postupna a len nad zadok, ale aj tak som to zavrhla, keďže husté vlasy ktovie ako veľmi nemámm

a dík inak :D

Izabelka_MT

porta máš krásne vlasy ale neviem mne sa zdajú moc dlhé ...skús tú postupku ..alebo čo ich nepredáš ??