Dlhé vlasy

Príspevok v téme: Dlhé vlasy
Orihime

Mám dlhé vlasy. A chcem sa opýtať, že aká dĺžka je hraničná, aby si ľudia o mne nemysleli, že som exot, alebo proste hraničná dĺžka vlasov, aby vyzerali kultivovane. Cítim sa trochu divne, lebo všetci majú na hlavách také kreatívne účesy, rôzne dĺžky, vyžehlené, natočené, prestrihané, melíry, prelivy, afro, číro a milión ďalších vecí. Mám pocit, že som nemoderná, no na druhej strane sa mi moje vlasy páčia. Ale nechcem byť totálne abnormálna, takže by som chcela vedieť, kedy vlasy ostrihať. Inak keď som si vlasy zmerala, tak mali 107 cm. Za príspevky ďakujem.

kolpi

napisala som, ze EXTREMNE dlhe vlasy vyzeraju zvlastne! :P a asi preto, lebo ked ma clovek vlasy pod zadok, opticky ho to trosku zmensuje.... a skor mam na mysli vlasy bez postupky, take na rovno za strihnute- trocha to na mna posobi ako zaves.. ale pokial su vyrovnane, tak je to celkom pekny zaves :D
(nezabudnite, ze hovorim o vlasoch POD zadok :D kym su po alebo na jeho urovni,tak je to OK!) ... ale s takymi dlhymi vlasmi som videla zatial iba starsie damy, tak mozno preto mam taky nazor -.-

myopinion

rozpustene rozhodne nevyzeraju divne : ) mozno po celom dni budu rozstrapatene,ale bezne ich nosim vo vrkoci, cope alebo inom ucese (kvoli praktickosti). a ked si ich rozpustim, chlapi su z toho hotovi, v pozitivnom zmysle. naozaj, ja osobne s nimi mam len dobre skusenosti, a ked niekto mal niekedy ne ne blbe poznamky, cuduj sa svete, boli to len zeny. preco asi?

fdoaa

podľa mňa treba zvážiť aj celkový výzor človeka, niektoré ženy s veľmi dlhými vlasmi vyzerajú krásne a upravene, priam osudovo, no niektoré ako divožienky z lesa.. treba to vedieť pekne zladiť s oblečením, odhadnúť dobrý strih a úpravu.

papricka29

hmm ja mam tiez asi po zadok, teda po pas, po zadok este nie, a na postupku ostrihane a nosim rozpustene, preco myslis ze posobia divne kolpi ? :)

kolpi

ja mam vlasy po zadok a mam v plane si ich nechat este dlhsie...jeden z dovodov je, ze chcem mat krasny dlhy zapletany vrkoc ako ma napr Lara Croft :) a vlastne aj Nastenka z Mrazika :D

ak budes vlasy nosit v zapletanom vrkoci, silne pochybujem o tom,ze sa na to bude opovrhovane pozerat :P ale je pravda, ze extra dlhe vlasy vyzeraju trocha zvlastne, ked su rozpustene O:)

a neviem teda, ako sa o ne staras, ale urcite sa snaz co najlepsie! :) ja si na konceky davam vyzivne masky..na celu dlzku vlasov si davam arganovy olej..a pri kazdom umyvani pouzivam samozrejme aj kondicioner :P

myopinion

to su ake nazory :D ze abnormalne a ja neviem ake. problem ludi je hlavne jeden, ze su hrozne blbi a skacu ako ostatni piskaju ;p ked sa mi raz nieco paci, tak sa mi to bude pacit aj ked nikomu inemu nie, so easy. nikdy vas nepochopim ludia a ani nechcem. btw, ja mam vlasy po zadok, rovne a ze su katastrofalne? tak to si ma moja este nevidela :) dlhe vlasy su krasne, ak su zdrave. autorka, urcite sa nestrihaj, len konceky tie treba zastrihavat, ale inak nic ine s nimi netreba. az ked sa tebe nebudu pacit, potom to ries. a neriad sa okolim

tpch

Ak mate dlhe vlasy, urcite sa neradte s kadernickami. Tie maju zvycajne na hlave osklbane nieco a budu sa ho chciet vnutit aj vam, cisto zo zavisti.