Menstruacia dva krat za mesiac?

Príspevok v téme: Menstruacia dva krat za mesiac?
beba70302

ahojte mam taky problem... Cely oktober mi to riadne hapruje.. A nechapem preco . Aj ked v poslednej dobre som mala dost velke stresy. Od vcera mam zase take slabe krvacania, ako ked mate napr posledne dva dni menzes alebo taky silnejsii hnedy vytok . Prvy krat som mala normalne v strede mesiaca, aj ked o tyzden skor. A od vcera zase.. Ale preco ?Z nicoho nic.. Stalo sa vam to uz niekedy? ??

pocitajsi

Menstruacny cyklus sa pocita od prveho dna. Ak dobre ratam, ty si menstruaciu dostala 26. den. Priemer je 28. Je to ok. To, ze to bolov jednom kalendarnom mesiaci nehra rolu.

Kiwimia

Poprosím o radu , mám 13 rokov a za posledný mesiac som mala 2 krát menzes
Prvý krát som mala 3 augusta
Druhý krát 28 augusta
Prosim vás poraďte mi či to je normálne , čítala som aj iné diskusne fórum ale niekde nebolo spomenutá osoba do 14 rokov , vopred ďakujem za odpoveď

kotu

Prosím o radu
Mám 17rokou
A dostávám 2krat do mesiaca mesturaciu
No každé 2tizne
Už asi tak pól roka od Augusta
Prosím o radu či mam nastivit lekara
Alebo Moze to bit tak ako je

koralina

nicollette 22 ----Už to ubelo 4 tiždne no v tomto novom.mesiaci mi meška ms asi 6dni ked som mala nechranený styk ...len tak tak že stihol ho vibrat von ... A teraz mam čirý vytok a hustý ako želatina alebo sopel tak neviem ....

nicollette12

koralino - mozes byt ale aj nemusis...urob si tehotensky ak ti tvoj pravidelny ms meska, potom budes mudrejsia...moze to byt aj zapal

koralino

Ahojte baby mam taky problém mala som menstruaciu normalnu 5dní po nej asi den som mala nechranený styk s priatelom no po dvoch tyždnoch som dostala zase ale iba 3dni ten tretý den som mala iba slabo ružove takže neviem co sa deje a normalna menstruacia mi meska mozem byť tehotna prosím pomožte mi vdaka .

mmoonna

Pokiaľ berieš HAK pravidelne, tak tehotná nebudeš. Záleží aj ako dlho ju užívaš. Možno ti HAK nesadla a treba ju zmeniť.

didulienka

Ale ja som už bola minulý mesiac u gynekológicky a nemala som nič žiadnu .. infekciu som v tomto zdrava ale nechápem prečo mám dva razy menštruáciu v mesiaci bojím sa lebo deň pred som mala sex a pustil do mňa a na druhý deň som dostala zase

nina7777

ahoj ja som to tak mavala presne minuly rok lekarka mi zistila ze kadejake bakterie z vyteru ktore som chytila od ,,verneho,, ex frajera... po prelieceni antibiotikami mam krasne pravidelne.... mozno to bude tiez nejakou infekciou