Menstruacia dva krat za mesiac?

Príspevok v téme: Menstruacia dva krat za mesiac?
beba70302

ahojte mam taky problem... Cely oktober mi to riadne hapruje.. A nechapem preco . Aj ked v poslednej dobre som mala dost velke stresy. Od vcera mam zase take slabe krvacania, ako ked mate napr posledne dva dni menzes alebo taky silnejsii hnedy vytok . Prvy krat som mala normalne v strede mesiaca, aj ked o tyzden skor. A od vcera zase.. Ale preco ?Z nicoho nic.. Stalo sa vam to uz niekedy? ??

aluska1

no moze to by hocijaky utvar..ale moze to byt len nejaky hormnalny vykyv kludne, nic ine..tazko povedat

radsej to neodkladaj a cim skor chod na vysetrenie

bibba

no ved praveze ani podla mna to neni nic vazne. len som sa chcela spytat, ci by to MOHLO znamenat AJ napriklad nieco vazne..?

dada76

Netusim cim to moze byt, ale treba to sledovat a pockat aspon mesiac, ci to prejde alebo nie... samozrejme nie ak by si krvacala velmi silno... ale par kvapiek denne znesies... a potom ak sa to neupravi, chod na vysetrenie... Lekar aj tak zatial nebude vediet viac... aj on tomu necha cas

bibba

tiez ju mam poslednu dobu aj dva krat za mesiac. nevie niekto cim to moze byt...?????????????????????????????????????????????????????????????????????

mariaXB

obcas som chcela vysadit,ale nedosla mi menstruacia,tak hned mi doktorka napichala vyvolavacky a nasadila mi HAK naspat.vsak ale ja som vtedy vobec nevedela,ze to krvacanie nema s menzesom vela spolocneho a fakt som si myslela,ze nemat mesiac menzes je katastrofa.:-/