Menstruacia dva krat za mesiac?

Príspevok v téme: Menstruacia dva krat za mesiac?
beba70302

ahojte mam taky problem... Cely oktober mi to riadne hapruje.. A nechapem preco . Aj ked v poslednej dobre som mala dost velke stresy. Od vcera mam zase take slabe krvacania, ako ked mate napr posledne dva dni menzes alebo taky silnejsii hnedy vytok . Prvy krat som mala normalne v strede mesiaca, aj ked o tyzden skor. A od vcera zase.. Ale preco ?Z nicoho nic.. Stalo sa vam to uz niekedy? ??

jeny12

Dobrý deň ja by som mala podobný problém ako vam. Kramy som vždy dostávala pravidelne ale tento mesiac ich dostávam skoro stale trvajú mi tyzden potom tri dni pokoj a zase. Mohla by som váš poprosiť o radu.

paganstorm

joker 889
čo takto v lekarni? :-D
ale vyskušaj radšej alchemilku - v lekarni by mali mať čaj aj z nej, ta tiež upravi menštruaciu

joker889

Ahojte, ja dostavam menzes priblizne presne po 28 dnoch. No teraz v juli som zacala mavat menzes po 14-tich dnoch. miri41 a kde sa to da kupit, ten caj ?

miri41

Ahojte , ja som tiež občas mávala menštruáciu 2x do mesiaca , nič vážne , ale predsa mi gynekolog odporučil toto : GAN QI YU JUE I. .
Vraj sa to upraví , treza je to už v poho . prajem pekný deň :)

lulu16

dobry den ,chcela by som sa spytat asi 17 dni som mala taku hnedu menstruaciu ako keby stara krv a po 5-tich dnoch opat take nieco slabe akoby hnede scervenym,pocitovala som aj rezanie v pravom prsniku .Co to moze byt?

Julieta

ahojte...mohol by mi niekto poradit?mam uz treti krat mensturaciu po 14 dnoch..a v prvy den okrem bolesti citim aj ranne nevolnosti..vylucujem, zeby som bola tehotna..moze to mat inu vaznu pricinu?nevolnosti som nikdy nemala