bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

wrs...podla vsetkeho ty uz spis normalne :) to by bola supa :) to ti prajem, aj ja na to cakam :)
ja by som sa potreboval odviazat...vcera som sa dost odreagoval pri oprave auta...
mohli by sme dat stretko viaceri odtialto , co ty na to? zorganizujme to :)))
podla mna je to dobry napad

wrs

nexus.. btw.. treba troska aj blbnut.. nehladiac na vek.. vcera som bol tunak v bare pokecat s kamoskou/barmankou.. rano som sa doma zobudil s nalakovanymi nachtami na cerveno... ono je to v celku fajn..az na to ze nemam doma odlakovac..

wrs

caute.. troska som sa odmlcal.. uz zacinaju skolske povinnosti.. pozeram.. ze sa to tu trochen rozbehlo... nexus.. par ludi tu pisalo.. ze treba vazne pracovat nad sebou.. troska dostojnosti a nedostupnosti.. padla tu teza o macke a mysi.. vazne to funguje, mam s tym skusenosti.. cim viac dava clovek ostatnym najavo stoju nedostupnost (ale zdravo..bez animozit)o to viac to v druhych podvemove evokuje dekomponovat povod danej (Tvojej) nepristupnosti..co ich samozrejme serie.. :) a ak si tento prebiehajuci jav aj uvedomis,exponencionalne Ti zacne rast sebavedomie... takze klub ZLOMENYCH SRDC.. kedy dame beeres.?

nexus

Rush...lepsenie? bodaj by si mala pravdu... a tebe sa to ako vyvija s manzelom? dohodli ste sa na niecom? ako sa ti dari? :)

RUSH

čauky,po dlhej odmlke ta opat zdravím,ale napriek tomu som sledovala ,ako sa ti darí,osobne cítim,že to pomaličky ustupuje,liečba prácou je fajn,treba vyskúšat veštko,osobne som začala chodit takisto na kurz,trocha ma to kopne dopredu,snažíš menit ciel svojej sústredenosti,len tak dalej....

nexus

wowo...s tou sudenou a nesudenou, ja tomu neverim tiez, a vobec na to nemam teorie, ludia, ktori si vsetko zdovodnia, ze tak to je a tak to malo byt, si to podla mna zlahcuju a zije sa im lepsie... ja si nic tak nezdovodnujem...ale niektore veci , ktore sa udeju, a v poslednom case udiali mne... boli velmi podozrive zhody nahod a ovplyvnili mi zivot a veru je to pre mna pekna zahada..ale nehladam za tym nejaky osud...budem neskor skumat tie veci z roznych uhlov, mozno to raz pochopim...
a mozno raz pochopim aj sam seba...