Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

Strejdo

NAIVKA, prepac, ale si riadne sprosta, podla toho, co citam tvoje prispevky.
Hovori sa o chlapoch, ze ked im stoji , tak maju odkrveny mozog a tebe, kde sa vsetka krv naliala z mozgu, ked si mu povedala, ze naco s kondomom? O chvilu zacnes nadavat, ze vsetci chlapi su svine? Vies o tom, ze ak nieco dostanes( myslim chorobu), tak to bude iba tvoja chyba.
To sa chvalis, ze si mala uz dost chlapov? Myslel som si, ze neexistuje 31 rocna DOSPELA zena, ktora dokaze urobit takuto hlupost, ako ty. Ale ako si sama napisala a aj odovodnene: "Som dlhovlasa blindina, kocka", hmmm, ale na ukor sivej mozgovej kory. Lutujem chlapa, ktory sa do teba zalubi, chod radsej do klastora.
PS: Daj si predpisat preventivne penicilin, ak by v tebe driemela nahodou nejaka choroba od toho svajciara.

salatka

podla mna si robis srandu ... po dvoch dnoch planovanie spolocnej buducnosti? ved nebudd smiesna a este aj v tvojom veku

tvrdaska

Naivka,
normálne si ma rozosmiala. Veď je to úbohé. Preboha! Dospelá žena a takto rozmýšľa. ALe máš čo si chcela. Ísť po troch dňoch na hotel a hneď sexovať. Pre takéto osoby nemám pochopenie. Kiež by sa ti to chcelo vypomstiť. Ináč sa asi nepoučíš.

ramirka

mna by zaujimalo preco si sem napisala na zaver ze si blondynka dlhovlasa??? to akoze co teraz...dalsi inzerat??:D
inak blbe co sa ti stalo ale este blbsie ze v tvojom veku...

papaja

Naivka ...paneboze
to mi chces povedat,ze 31r baba uveri chlapovi(ktoreho vidi dva dni a nevie dokopy,co je zac)ze s nou planuje deti?
nepozeras nejak casto telenovely?
no o co mu slo...to za co by vo Svajciarsku zaplatil tu dostal zadarmo a este aj s bonusom,sorry,ze to pisem tak tvrdo ale je to tak,ked mu das po dvoch dnoch tak necakaj,ze na teba bude mat neviem aky nazor a bohvie kolky zarez na jeho pazbe si...
a na tu kliniku chod urcite,ked mu je jedno,ze to robi s dvojdnovou znamostou bez ochrany tak asi nejak starostlivy chlap to nebude
no hormony zvyknu udriet do hlavy ale snad si sa poucila...

uhlie

babenka,

preco by ona musela volat? Ved ona mu vobec volat nemusi. A ani on jej. To je len jej predstava, ako by to chcela. Ludia nerobia niekedy to, co iny chcu, ale to, co robia oni sami. Ty by si chcela zit so zenou, ktoru poznas 2 dni a uz ti chce organizovat cely tvoj buduci zivot?

Naivka, ved to napis rovno, ze si chcela vybavit Svajciarske obcianstvo a pas a on len neurobil presne to, co si chcela a preto sa ho tu snazis teraz strapnovat aspon touto cestou na fore a cakas, ze ta tu vsetci budu lutovat.