Lyrica

Roboo

sui - ahoj, zaujal ma Tvoj príspevok o Čínskej medicíne a o tom, ako Ti pomohla. Nemohla by si mi o tom napísať, prosím Ťa. Roky chodím po lekároch kvôli svojim zdravotným problémom. Vopred Ti ďakujem. Môj mail: postransky@pobox.sk

Kin

Alebo skôr neurológa. ... Pozri sa na nete, ako sa ľudia zbavovali antikonvulzív alebo konk. Lyrici. .. Urob si prehľad z viacerých príspevkov.

faster

Zdravim dnes som začal uživať liek lyrica asi po par minutach som mal strašne ktutenie hlavy 1 hod som sa držal stola chcem sa spitať zavislost na tom lieku je po aku dobu beriem ho v 75 MG na liedžbu neuropatie....

ahjajjaj

brala som lyricu, pri zápale koreňových nervov. Ono to bolo tak, že ma nebolel každý pohyb, ako keď som ho nebrala, ale na druhej strane to na mňa poobede kompletne doľahlo a bola som veľmi ubolená. Takto keď som cítila bolesť pri každom pohybe som vedela byť opatrnejšia a poobede to nebolo tak zlé.

Brela

Beriem Lyricu od aprila, bolesti este mavam, take narazove, liecim sa na neuralgiu. Pomozu tie lieky? Nepribera sa od nich? Dakujem.

holub

Tento liek je to jedine co mi pomohlo pri uzkostiach. A prave teraz mi dosli zasoby a zmenil som lekara tak musim cakat. ak by niekto v bratislave a okoli mal aspon par tabletiek tak rad kupim. ozvite sa na 0940281066

BabiBetka

Ešte som zabudla napísať,že trpím polyneuropatiou a keby náhodou nieto vedel o niečom ,čo by mi pomohlo tak mi prosím dajte vedieť.Ďakujem!