Lyrica

mirina123

Ahoj, aj ja som brala lyricu cca 6 týždňov na neuralgiu nervu trigeminu, v dávke 2x75 mg. Pomohla, ale mala som všetky vedľajšie nepríjemné účinky, vrátane \"absťáku\" po vysadení. Ale aj ten sa dá vydržať, nepríjemných je prvých 7 dní. A je to individuálne.

lyricka

RNG
ver, že sú ochorenia, pri ktorých nestačí zabezpečiť prevenciu a nestačí chémiu nahradiť rybím olejom a pod. Len toľko.

marketaa

lyricka"

Ake mnozstvo v mg si brala denne_?_ Ja mam brat 3 x 75 mg ale mam s toho lieku strach. Pribalovy letak to je hroza. Napis mi toho o tvojich skusenostiach viac prosim.

Dakujem

ema123

Hmm... Takže moja skúsenosť nie je až taká objektívna. :-( Ja som to brala len asi mesiac. Hneď po týždni užívania mi bolesti a kŕče ustúpili.

lyricka

marketaa
užívala som ju 5 rokov. Neustále sa mi krútil svet, bolo mi zle, ale brať som ju musela. Mnohokrát som z nej aj vracala. Vysádzať ju musia postupne, je návyková. Mala som s tým problém, ale teraz beriem iné lieky, ale je to obdobné. Najhoršie je, že bolesti som miernejšie nemala.

ema123

Vybrala som jedno balenie s dávkovaním, ktoré korešpondovalo s tým, čo bolo uvedené na príbalovom letáku. Presné hodnoty účinnej látky si už nepamätám. Problém s vysadením som nemala. Ja mám s Lyrikou len dobrú skúsenosť, pretož ma konečne po troch mesiacoch zbavila kŕčov a bolestí nervu v nohe, čo mi spôsobila vysunutá platnička.