Strie

lesna vila

ahojte,

moja segra sa pocas tehotenstva kazdy den aj niekolko krat natierala bambuckym maslom a nema ziadne strie...

neviem ktory druh uz pouzivala, ale je ich dost na tejto stranke, a cena je tiez dost dobra v porovnani s ostatnymi objemami inych vyrobkov...

muc

strie su vlastne trhlinky v kozi a NICIM!!!!! sa nedaju odstranit. narusenu strukturu koze jednoducho nie je mozne zmenit

Karina

Snehulkaa - jednoducho si vyrastla :) a koza to nezvladla... Ja tiez nie som tucna a mam ich na stehnach az az... Ale ony casom troska zmenia farbu ako vravi Zuzic.

snehulkaaaa

Ahojte, ja mam 16 a strie mam v podstate odmalicka ... mam ich na stehnach na zadku na lytkach a neviem z coho, pretoze nie som az taka tucna. Mam 165cm a 53kg, da sa ich nejako zbavit?

aluska

na strie nepomoze nic...len laser...su to JAZVY a tie sa nedaju ziadnym kremom odtstranit...jedine mozu vyblednut, ale nikdy nezmiznu...zbytocne vyhadzujete peniaze na kremy...jedine sa treba kremovat ako prevencia proti striam..ale ked zacnete rapidne priberat alebo v tehotenstve velmi prudko, aj tak vam to nemusi pomoct lebo tie zilky vam aj tak popraskaju ....ale ked ich uz mate uz ich budete mat navzdy...mam to aj od koznej aj od kozmeticky...

Majka0000000

ahojky :D no ja mam strie rovno na zadku co sa mi dost nepaci..a to od 15 rokov si natieram cele telo ..stale po sprhovani ci kupani a mam len 21 rokov ziadne deti stihlej postavy a v 19 sa mi zacali robit! a mam strie? no dost ma to soklo najprv som mala 2 trhlinky na zadku a teraz mam asi 6 co i to ani nevideit ale nechcem mat vobec..co to bude ked budem tehotna s cim si to mam natierat ? no mam krasnu postavu len ten zadok ..mojmu priatelovi to nevadi ale horsie je ze mne sa to nepaci! no bojim sa ci ich v buducnosti nebudem mat viac...ako jem dost nepravidelne raz sa opukam do sytosti a zas zjem velmi malo ale ked ja som tak zvyknuta a inak to uz nepojde,.,viete pri mori cem tangove plavky no hanbim sa ..tie struie no katastrofa..,a natieram si stale co by to malo pomoct..mam len 46 kg co som nepribrala nikdY ani o 4 kg naviac..vie niekto poradit? dakujem.

ojka

ak už strie raz sú, už sa ich človek nezbaví, maximalne sa daju trochu zosvetliť, že nebudu také viditelne, ale ako a tak to už neviem .