Strie

mamicka

no vyskusam ten krem je to predsa len lacnejsie ako ten lejser.teraz som momentalne opet tehotna tak dufam,ze sa mi nespravia dlasie strie.ten krem mozem pouzivat uz teraz.citala som,ze sa ma kremovat kremamy na strie po 3 mesiaci tehotenstva.

ivka

Ahojte,mne kozna lekarka na strie odporucila collagen beauty body, 100 ml stoji cca 2200 skk, ale mozem vam povedat, ze je fakt ucinny...strie sa mi pomaly zacinaju zmensovat a vyhladzovat. Prosim neverte ziadnym laserovym osetreniam, su to len zbytocne vyhodene peniaze...laserom mozno odstranit znamienka, zmiernit pooperacne jazvy, ale nie strieee....ked uz predsa chcete vyskusat laser, tak si treba uvedomit, ze jedno sedenie stoji cca 3000 skk a treba ho obsolvovat minimalne 10x, aby bolo vidno nejake (mierne) vysledky...

s1

mamička,videla som len kusok,viac si ani nespomínam.Ale teraz som bola na laser depilaciu v Chirmed v KE a tam som zazrela oznam o odstranovani strii.Myslím,že to treba opakovat a oni su potom slabšie a slabšie.Skus poslat mail,že maš zaujem a aka je cena.Mne poslali cennik depilacii.Neviem odkial si,tak aspon pre info.Mne tiez po porode pribudlo par kuskov,ale po roku mi zbeleli,uvidim co dalej.Drzím Ti palce

s1

minule bol v doma s markízou nejaký lekár,hovoril,že su to vlastne jazvy na koži akoby odumrete tkanivo.Nedaju sa odstranit uplne,len zmiernit laserom a cím skor po ich vzniku,tým je lepsí vysledok.Najlepší je ked su este fialove