Strie

25maja25

Moje mile najdolezitejsie je aby pokoska bola pruzna a niestaci sa natierat len raz denne ja sa natieram 3x za den pocas tehotenstva som pribrala 45kg a strie mam vsade na bruchu stehnach a na nohach zo zadu som 2 roky po porode a stahuju sa a blednu musite byt trpezlive a nevzdavat to ja teraz pouzivam kremi z oriflame a cvicim

agina

Strie sa daju zjemnit, ale vobec nie vyliecit.Skuste striedaVU SPRCHU A POTOM POTIERANIE KOCKAMI LADU.Este lepsie je striam predchadzat.

krpec

ahojte...pozeram ze nei som sama co ma taky problm.ja mam strie na stehnach, prsiach a na bokoch a vobec ot nevyzera pekne...ked sa opalim, nie je ich az tak vidiet, lenze ja sa neviem poriadne opalit...mam doma krem excipial u lioplotio,, ked budem pouzivat ten a aloe veramyslite ze mi to pomoze?

maik

Zdravim vas holky na strie veľmi dobre zabera aloe vera sprej prvej pomoci spolu s kremom aloe vera s propolisom. Pre bližie info napište mi na e-mail.

tiska

tak ahojte vsetky mamicky i holky bez detii ktore maju problem so striami viem aj ja mam s toho komplexi a hladam nieco co pomoze niekto pisal o kakaovom masle tak mam intern.stranku kde cocoa butter..kakaove maslo predavaju na strie hmm no tie nezmiznu nikdy ale aspon sa daju zosvetlit a tiez to maslo ich prisposobi pokozke tak skuuste nieco popozerat je tam vela produktov ja som v anglicku a mozem si to kupit tu ale na slovensku neviem ci to dostat tak mrknite www.palmerscocoabutter.com je to v angl.jaz.

zufala :(

Mohli by ste mi prosim pomoct?mam 15 a mam strasne strie na bruchu a na druhej strane kolien, mala som aj pri podpazusi ale to uz nejako zmizlo, aj ked su zblizka este stale viditelne..prosim poradte mi, nemozem si kupit nijaky kremik.kedze ja na to peniaez nemam stoja okolo 700 korun.mamina o tych striach nevie a ani jej nechcem nic povedat.prosim poradte :(

Lenush

ked sa vam vytvoria strie, musite ich okamzite zacat natierat.. inak na postihnutych miestach ostanu navzdy, kedze to su male a tenke jazvicky

dada

ahojte som mlada baba ktorá má neuveritelne vela strií na bruchu.dokonca mam problem sa nanho aj pozriet.začalo sa mi to robiť aj pod pazuším prosím poradte mi niekto .

alexandrinka

mam 14, budem mat 15
a som chuducka, vysoka, nezalezi na tom ci mate nadvahu
u mna to prislo koli rychlemu rastu
raz pri sprchovani som si ich vsimla...a odvtedy tam su :(