Strie

ajjasaichchcemzbavit

lencok1 ak sa potom nieco nove dozvies,budem veeelmi rada ak sa mi ozves na mail(: simonna@orangemail.sk

lencok1

AHOJTE DIEVCATA INFORMOVALA SOM SA OHLADOM STRIE NA JEDNEJ KLINIKE, PANI DOKTORKA MI ODPISALA ZE NA JESEN BY MALI MAT SHVALENY DOVOZ NA NOVU METODU ODSTRANOVANIA FIBROZNEHO TKANIVA V STRIACH, TAKZE SA MAM NA JESEN INFORMOVAT...CIZE URCITE RAZ NIECO PRIDE, A AJ KED ICH MATE LUBTE ICH, A POTOM RAZ IM DAME ZBOHOM VSETKY...:)

amalia

a este som chcela napisat, ze moja mamka nema po mne vobec ziadne strie, nikde ani na nhoach, tak asi vazne nieco bude aj na tej strave- jem malo zeleniny a malo sa hybem...

amalia

mam 18 rokov a strie mam uz dost dlho- na zadku a na stehnach... a pri tom som stihla,strasne ma to trapi, najhorsie sa citim na kupalisku, ale ako si tak vsimam, tak uz je malo dievcat a zien co strie alebo celulitidu nemaju... raz mi ktosi povedal, ze to je aj tym ako sa stravujem... uz som pouzivala vela kremov a nic mi nepomohlo:(...

lole

moja mamina po pôrode brata nemala žiadne strie...divila som sa tomu...ale počas tehotenstva a aj po ňom cvičila...a ako vidieť pomohlo jej to :)

stým už nič nenarobím

Ahojte netrápte sa s krz strie, ja mám osemnásř a začali sa mi tvoriť keď spm mal 13 rokov, lebo som začala špoktovař, ani neviem kedy sa mi urobili, no raz si ich všimla mija mama keď som sa sptrchovala. Mám sprie na bokoch, zadku a nad kolenami. Teraz na ne používám krem od Dermakolu pre tehotné ženy. NA vychadenie strie najlepšie pomáha laser, ale je potrebné opakovař kôtu každé 3 mesiace, ale pomáha to !!!