Strie

hanika

Ano já sem absolvovala laser, pomohlo to na vyhladenie tých strie, ale inak sú ešte vydieť, ale strenšili sa mi
Odkliaľ je tá pani lekárka, čo si o nej písala?

amalia

ahoj lencok1:) tak aj tady sme sa stretli:)... no su fialove len na slnku, ale nie je to zas taka hroza, vnutri su uz zasa biele... zo zaciatku som to tiez riesila krataskovymi plavkami, ale to som po prvom lete zrusila, pretoze lepsie je ked to opalis:) neschovavaj to, ved sa pozri na kupku aj na ine dievcata a uvidis, ze nie si sama:) a ked nemaju strie tak celulitidu, ale cest vynimkam- aby som niekoho neurazila:)kazda to nemusi mat... to by som ani ja nevedela, ze ked chudnem tak treba natierat:( to je strasne, inac moja kamaratka ma postavu ako modelka a tiez sa jej robia strie...

lencok1

aha a ked sa opalujes su fialove, no ja som z toho jelen...ja som donedavna ani nevedela co to je:(, nemal mi kto povedat ze ked chudnem musim na natierat, no toto...ja asi zacnem nosit krataskove plavky, nech mi to nevidno....akoby nestacilo ze mam popaleninu, inak mam nadherne dlhe nohy a takto som to doserkala

amalia

moje su biele, ale ked som na slnku- ked sa opalujem tak su fialove, to je asi tym slnkom, ale inak biele... asi preto, ze uz ich mam dlho:(

lencok1

jasne simi, na jesen sa tam budem urco informovat a potom napisem aj na tuto stranku a tvoj mailik si uz teraz odpisujem

lencok1

inak ja som doteraz ani nevedela so to strie je, az ked som pribrala a schudla, a natierat sa nejakymi kemikmi by ma ani nenapadlo...teda som zbadala az potom ked sa mi vytvorili, to len ja som taka "nevzdelana"?