Gélové nechty - výhody a nedostatky

eriq

dadka263 a muska145-čítajte dozadu čo som písala marike1602-ja ja by som vám tak rada poradila, ale nič v zlom vy máte také medzery vo vedomostiach o modelovaní,že to je stráááášne tažko a takto možete aj sebe alebo niekomu poškodit nechty.je to fakt riziko a velká zodpovednost voči zdraviu.myslím to ale velmi v DOBROM.urobte si aspon zákl.kurz.niekto tu písal,že je to zbytočné no ale vidíš toto všetko by ste sa tam naučili.muska145-ten gel je logicky matný preto je trojfázový,lebo po nom musíš dat tretiu f. vysoký lsek.tak nech sa darí kočky.na menej komplik.otázky rada odpoviem

eriq

meri0203-biely blok sa používa na zdrsnenie prirod.nechtu.zásadne nesmieš použit použit pilnik,aby nedošlo k poškoeniu prír.nechtov a k ich prípadnému prepilovaniu.a ešte k tomu primeru-nie je to lak.primery majú špeciálnu a doležitú funkciu pri modeláži.používa sa pod prvú fázu.

eriq

simita-určite sa ti ten gel z laku oddelí.lak s gelom nieje kompaktibilný.čo je spráne?-namiesto laku použi white gel určený na fr.man.alebo biele fr.nechtové typy.

muska145

Awojteeee baby ja mam trojfazovy gel je husty riadne ked ho nanesiem a dam do uv lampy na stiri mi nuty celkom nezaschne je lepkavy tak ho vycistim cisticom ale potom sa uz neleskne je taky matny mohli by ste mi v tomto niektora poradit? dakujem :--)

dadka263

Caute baby. Chcela by som sa opýtať ked najprv na nechty dam tri fazy gelu a potom sa zdoby?co mam dat pootm celkom na vrch? alebo sa to moze zdobit tak ze najrpv damjednu fazu gelu potom druhu nejak vlozim glitre alebo kamienky a na to poslednu fazu by som dala moze to byt tak? prosim poradte velmi surne dakujem

simita

vie mi niektorá poradiť či povedať názor na to ak by som chcela urobiť francúzsku manikúru pod gel...môžem ju klasicky nalakovať na zbrúsený neht lakom a lak nechať zaschnúť a potom zagelovať a dať vytvrdnúť do lampy?nebude sa gel odlupovať?dakujem za radu..ak by to tak nešlo tak ako potom je to správne...dík, dík veľmi veľa dík za radu...s

kika2525

Zdravim vás baby ktoré máte skúsenosti s gelovými nechtami nevysvetlili by ste mi ako sa používa UV lampa 4 žiarivky 35 W 120 sek. prosim napiste mi dakujem :-)

meri0203

Ahojte. PRosím vas chcela by som sa opytat na čo sa používa ten pilnik biely blok a este lak priemer sa nanasa predtym ako idem davat gel? dakujem za odpovede: -)

simita

vie mi niektorá poradiť či povedať názor na to ak by som chcela urobiť francúzsku manikúru pod gel...môžem ju klasicky nalakovať na zbrúsený neht lakom a lak nechať zaschnúť a potom zagelovať a dať vytvrdnúť do lampy?nebude sa gel odlupovať?dakujem za radu..ak by to tak nešlo tak ako potom je to správne...dík, dík veľmi veľa dík za radu...s