Gélové nechty - výhody a nedostatky

kika2525

chcem sa opytat nakupoval niekto na stranke beauty.trix.sk? dostala som odtial sadu aj gely no gel jednofazovy, a ked robim francuzsku manikuru po nalepeni typov davam gel a potom biely lenze mi vidno rozdiel medzi obycajnym prirodnym nechtom a typom ako to mam zakryt? dakujem

marika1602

lessie- ale ked pozeram na interente videa im sa to nestava daju prvu fazu gelu normalne je leskly aj ke dho vicistia az po tretiu fazu a ja mam jednofazovy a ako keby nanechte vobec nebol no idem si to precitat dakujem :-)

lesslie

marika1602> to je normalne, robi to kazdy gel, okrem finishu...skus si precitat niekolko stran dozadu, dozvies sa tam urcite viac :)

marika1602

Ahojte. Prosím vas neviete prečo mi nechce zaschnúť poriadne gel v UW lampe ? mam jednofazovy a vzdy ked vyberiem z uv lampy prst tak este je lepkavy a pri tom davam na 120 sekund a ked ho potom vicistim cisticom tak vobec nevidno ze mam nieco na nechte dakujem za rady :-)

amina29

eriq: zabudla som sa spýtat, že po tom postupe ako si mi písala, po zdrsnení a oprášení či mám znovu odmastit s cleanerom a potom nanášat gel alebo uz nemám po zdrsnení odmastovat? lebo doteraz som to tak robila a dost nechtov mi uz opadalo

amina29

eriq: mne sa zdá že by som si mala vypýtať spat peniaze za školenie. Lebo ani to neviem čo je ten kovový puscher a čo myslíš ako pemzu. napísla by si mi to? díky. a mne este to učili, ze primer vobec nemusím použit pri geli. je tomu tak*?

nelina

ahoj eriq,
spravne som tusila kto sa deli so svojimi skusenostami na tomto fore,ja som bola u teba na skoleni min.rok v maji,teraz mam salon v puchove.myslim,ze by sme sa mali vidiet 6.marca na jednej akcii v PB.,ja urcite este k tebe na skolenie pojdem /paiting a rozmyslam aj akryl,prip.akryl-gel nechty,nakolko su kocky ktorym skutocne gel nesedi.dik, ze tu davas cenne rady,ale ako pises,su skutocne veci ktore sa najlepsie naucia na skoleni a hlavne zaklady modelacie.