Gélové nechty - výhody a nedostatky

kika2525

erig- takze mam to vipilovat este ked som nedala uv gel? lebo kamoska to robi tak ze da velku vrstvu gelu medzi prir. necht a typ a potom to spilnikuje :-)

marika1602

eriq- dala som ho viac ked som to vicistila tak tam bol ale uz a neleskol to si na to este dam gel s leskom dakujem za radu :-)

eriq

nelina-pzri facebook stránky-nechtový dizajn-a daj si moje meno-budem rada ak sa pridáš k mojim fanúšikom..pekný večer.

eriq

kika2525-ten prechod ti je vidno preto,lebo si ho nedostatočne vypilovala.musí byt vypilovaný úplne do splynutia s prír. nechtom.inak ho bude vždy vidno.ale tiež si prečítaj aj dozadu určite tam nájdeš aj podrobnosti...,alebo sa dozvieš viac

eriq

marika-lesslie ti dore odpísala.treba čítat aj dozadu,ale ked sa ti to zotiera si myslím že dávaš tak tenkú fázu,že sa ti zotrie.inak to nie je možné aby sa vytvrdnutý gel zotrel.vyskšaj viac dat vic gelo-ozvi sa čo to urobilo.

eriq

amina29-puscher-kovový nástroj na zatlačenie cuticuly-teiž ale záleží,aby si si vybrala perfektný tvar-aby plnil účel.Pemza-druh najjemnejšieho pilníka v tare bieleho hranolčeka-biely blok.primer,ultra bond,super bond-slúži na perfektné prilnutie gelu k nechtu.ked ho nepoužiješ porušíš technolog.postup a nechty sa budú odchlip.A ešte po zdrsnení opráš a použi primer,1.fáz. 2.fáz.3.fáz.ja sa ale obávam,že ked ti to tak nedrží z čoho to vlastne robíš...inak ja robím aj také nadstavbov. krzy napr.na4.hodky sedíš mi za chrbátom priamo v salone a všetko krok po kroku komentujem na zák. a odpovedá m práve na všetky takéto otázky.tak zase skúšaj a ozvi sa.chce to trpezlivost a musí to predsa fungovat.tak vela zdaru v práci.

eriq

nelina-velmi pekne ti dakujem.je to pre mna forma podpory,kedy si poviem ,že snad to robím dobre a je to aj akýsi hnací motor,že tá robota má zmysel.dakujem a na 6.3 sa teším