Gélové nechty - výhody a nedostatky

eriq

cesnak-som v PB.ale aj tak ked som si to prečítala,napíš kto ti ich odstranoval a ako,lebo tak velmi sa nechty dajú pškodit nešetrným a neodborným odstránením,lebo mdelážou by sa poškodit nemali pokial sú robené predpisovo.práve preto tu píšem stále kočkám,že si nemožu použit len tak hocikedy hociaký pilník...atd.potom práve takéto veci velmi poškodzujú mienku o nechtovom dizajne všeobecne.

cesnak

erig,ako chápem je to tvoj chlebík,ak to vieš urobit tak aby si nepoškodil pílnikom vankúšiky nechtov.V ktorom meste robiš?

eriq

kika-nie je na nom nič zle je super,akurát trblietky musíš dávat na poslednú fázu ,lebo by ti ich prekryl,lebo je matný.tak,pekný večer.potom sa zase ozvi ako ti to ide.

cesnak

Mám prezývku na chalana,ale som žena v zrelom veku.Mám pekné nechty svoje,ale stale som obdivovala gelové.Dala som urobit odborničké za pekné eurá no poškodilo mi nechty,že som ich davala do kopy viac ako dva mesiace.Ak nemusiš nedavaj si ničit vankúšiky nechtov.

eleonorka

kika pouzivaj na prechod lineles nie je ani drahy a pekne ti zakryje viditelny prechod.
kosica skus platinum nsi je lepsi cenovo ako klasicke nsi a je skvely

kika2525

a co je na tom ruzovom gele zle? podaril sa mi jeden necht z desiatich spravit tak troch akrajsie ale ja tak to trosku vidno

eriq

kika2525-ked si si pobrúsila kožu tak to robíš určite zle a vypilovat sa dajú všetky do 10min.ale musí to byt príjemné a nie krvák.ružový možeš tak ako píšeš,ale všetko má muchy.najdi si nechtyerika.sk a skús zavolat.

kika2525

eriq- ja som uz skusala vsetko to nie je mozne aby som 20 minut vypilovala prechod a aj tak sa mi to nepodari aj kozu som si poskodila asisi kupim ten ruzovkasty gel mozem ho pouzivat stale? napr. aj ked nebudem robit francuzsku manikuru ale len napriklad trblietky na konci typu ked budem davat mozem to tak?

mumba

eriq - ja používam na svoje prírodné nechty ten istý gel čo dávam jej a mne drží úplne v poriadku. Jej ale neodpadáva celý gel. Skôr akokeby sa jej vyštiepil kúsok na končeku.

eriq

mumba-to by som sa skor čudovala keby to držalo.na spevnovanie prír.nechtov sa používajú uplne iné gely na to určené.pokial natrieš pr.necht s bežným gelom ktorý je určený na modelovanie na typy a šablony nikdy ti to nebude držat tak to nefunguje.