Gélové nechty - výhody a nedostatky

Fuksia

Chcela by som ísť na kurz, no neviem, že kam, má niekto skúsenosti s Luciou Kožíkovou? Alebo koho by ste odporúčali Wexu?
A neviete náhodou že hygienička aké má nároky na salón? Či musím absolvovať aj tam nejaké kurzy? alebo ako je to? Ďakujem.

eriq

liana833-určite to čo si sa učila o nechtoch vidíš vlastne v praxi ako to funguje.je to princíp stresového bodu v C-oblúku v kobinácii kolmého nárazu na necht.pokial sa ale necht v stresovom bode ulomí aj pri menšom kolmom náraze skúsila by som večšie C-ečko.inak dobre urobené nechty predsa musia byt zlomitelné,tak je to správne.

jancecka

pre mimus
prídeš pri MAX v trenčíne, a tam je kruháč, ktorým sa pustíš doprava a kúsok ďalej máš tabulu výstavisko, či tak nejak, budeš vidieť kam idú ľudia, a inak od maxu to je blízko pešo, takže radšej si nechaj auto pri maxe a pešo to nájdeš lepšie ako autom :-) ulicu neviem

Liana883

Ahojte, robim gelove nechty asi 2 mesiace a stava sa mi ze mi zakaznicka vola ze jej odletel necht.gel drzi,len ta cast kde je napojeny typ odleti.vie mi niekdo poradit preco sa to stava?necht brusim poriadne aj odmastujem.dakujem

mimus221

Dámy, na Beauty Trencín sa oplatí ist s umyslom nakupit lacnejsie necht.prípravky? a vie mi niektorá vysvetlit ze kde nájdem tu vystavu, aspon ulicu alebo pri com to je. lebo na mapy google mi to ukazuje aj dve adresy. diky

eleonorka

kika platinum gel na nikashop ho maju tiez podla mna je to dobry gel.
terri ides na stranku kliknes na manikura&pedikura potom na nechtove pripravky a potom na pomocne pripravky a tam mas Lion Cosmetics lineless...
domka na spominanom nikashop.sk je dual system lacnejsii.

eriq

klimilka-ke.Zákl.chyba,že si si neoverila ako ta kočka robí.a druhá obrovská chyba odstránit si ich sama doma,ale ked sa to už stalo lekárka ti určite nepomože.nemá ako.nechty teraz potrebujú svoj čas-minim.4 mesiace aby trochu vyrástli a postupne sa pripojí aj platnička k tvojmu nechtovému ložku.chce to ale vela času.mykoza je málo pravdepodobná,skor by si mohla dostat pseudomonas-nazelenalý necht.Pokial by si taký problém už mala napíš.ale aj tak sa čudujem k akým nechtárkam sú ochotné niektoré zák.chodit.nechty by mala odstránit dizajnérka odborným sposobom s NA8LEDNyM OŠETRENIM A REGENERACIOU!!!!!!!ozvi sa ešte ,lebo tažko radit-ked nevidím.pekný večer.

klimilka_ke

ja som si dala akrylove nechty a tak som ich mama zbabrane, ze som si ich dala dole, nemohla som na to pozerat. Pri odstranovani akrylu som si poskodila svoje nechty, ze teraz sa mi oddeluju od lozka. Je to neskutocne skarede. Neviem co mam robit,bojim sa aby som nedostala nejaku mikozu.
Prosim ma niekto takuto skusenost?
Budem nutena navstivit lekara.